Dacia słucha sugestii klientów i rozwiązuje poważny problem. Będzie mieć w ofercie kolejny bestseller

Dacia słucha sugestii klientów i rozwiązuje poważny problem. Będzie mieć w ofercie kolejny bestseller

Dacia Spring

Podaj dalej

Dacia wie, że marki nie tylko powinny wyznaczać nowe kierunki na rynku, ale także brać pod uwagę sugestie klientów. Słuchanie opinii kierowców jest ważne, bo przekłada się na ilość sprzedanych samochodów. Samymi trendami się nie zarabia, dlatego ważne jest, by modele ulepszać tak, jak ich klienci potrzebują.

Dacia wprowadza zmiany do kluczowego modelu

Dacia wie, jak można ulepszyć swoje modele i bierze pod uwagę opinie i potrzeby swoich klientów. Rumuńska marka właśnie postanowiła je uwzględnić i wprowadza zmiany w jednym z modeli, który ma największy udział rynkowy w swoim segmencie.

Nie jest tajemnicą, że Dacia Spring jako pierwszy samochód w pełni elektryczny sprzedaje się świetnie dzięki niskiej cenie. Wyniki sprzedaży modelu są lepsze, niż marka oczekiwała. Jest jednak jedno „ale”, które przeszkadza by był bestsellerem- zasięg i moc.

cd. artykułu poniżej

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dacia România (@dacia_romania)

Następca z poprawionymi osiągami

Spring wyposażony w silnik elektryczny dysponuje mocą 45 KM i akumulatorem o mocy 27 kWh. Dlatego korzyści, jakie niesie sprint są raczej  podstawowe. Co prawda kobiety używają zazwyczaj samochodu do poruszania się codziennie po mieście, ale cierpią, gdy przyjdzie użytkować go na autostradach i drogach poza miastem. Dlatego ich zdaniem powinno się poprawić osiągi jedynego elektryka w ofercie Dacii.

Efekt tej sugestii jest taki, że następca Springa pojawi się w dwóch wersjach wiosną 2024 r. Marka chce wprowadzić szereg zmian w mechanice i zwiększyć moc z 45 do 60 KM. Oferowana bateria będzie mieć już nie 27 kWh a 30 kWh. To pozwoli na przejechanie bez ładowania dystansu 200-250 km.

Udoskonalenia, pozwolą klientom na więcej. Zwiększenie wydajności i zasięgu pozwoli na użytkowanie samochodu także poza dużymi miastami. To dużo ważniejsze niż nowa deska rozdzielcza i brak stacyjki we wnętrzu, które są kolejnymi ulepszeniami w nowej Dacii Spring.

NIE PRZEGAP

Oto nowe zagrożenie dla Dacii. Jest tanie, świetne i pochodzi z Wietnamu

Dacia z tym nowym silnikiem w ofercie będzie hitem. To spore zagrożenie dla modeli Skody i Kia

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News