Dlaczego Polacy masowo kupują opony, skoro już dawno po sezonie wymian? Bo można na tym dobrze zarobić!

Dlaczego Polacy masowo kupują opony, skoro już dawno po sezonie wymian? Bo można na tym dobrze zarobić!

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2

Podaj dalej

Choć na prawdziwą wiosnę musimy jeszcze poczekać, to większość kierowców już dawno wymieniła opony na letnie. Nie zmienia to jednak faktu, że Polacy wciąż kupują opony. Wydaje się co najmniej dziwne, prawda? Ale tak jest – i można na tym nieźle zarobić. SPRAWDŹ PROMOCJĘ!

Opony są teraz dużo tańsze

Czerwiec to miesiąc, w którym już dawno wszyscy kierowcy wymienili swoje opony na letnie. Choć pogoda wciąż dostarcza nam nieprzyjemnych wrażeń, przynajmniej na dobre mogliśmy zapomnieć o mrozach i śniegu. 

Wielu kierowców przyjeżdżając do wulkanizatora na sezonową wymianę opon mogło się jednak dowiedzieć, że ich opony nie są już w tak dobrym stanie, aby kontynuować na nich jazdę. Często słyszymy: „No, panie! To już ich ostatni sezon”

Jeśli sam znalazłeś się w takiej sytuacji, możesz kupić nowe opony już dziś. Wielu kierowców wciąż korzysta z tej promocji i kupują opony premium w dużo lepszych cenach, niż zazwyczaj. 

Skorzystaj z promocji – TUTAJ

Ponadto, dobrze jest mieć zapasowy komplet opon – tym bardziej, jeśli ogumienie które masz założone na samochodzie, ma już kilka lat. Wielu kierowców w Polsce jeździ na oponach do czasu, aż zaczną wychodzić z nich druty. 

Tak jednak nie wolno robić, gdyż jest to skrajnie nieodpowiedzialne. Nie chodzi tu tylko o bezpieczeństwo nasze, ale także innych użytkowników dróg. Ponadto, jeśli opona w waszym samochodzie nie będzie miała w ogóle bieżnika, dostaniecie mandat i stracicie dowód rejestracyjny do czasu, aż nie wymienicie opon na nowe. 

Dlatego też Polacy cały czas chętnie korzystają z tej promocji i kupują porządne gumy w dużo lepszej cenie. Sprawdź sam!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News