Policja nadal jest bezkarna. Radiowóz potrącił mężczyznę na pasach, kara dla policjanta to kpina...

Policja nadal jest bezkarna. Radiowóz potrącił mężczyznę na pasach, kara dla policjanta to kpina...

Policja–zdjecie-ilustracyjne-

Podaj dalej

Policja w dzisiejszych czasach wydaje się być totalnie bezkarna. Przykład tego mieliśmy ostatnio w Łodzi, gdzie radiowóz potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych. Ostatecznie 78-latkowi nic poważnego się nie stało, jednak kara dla policjanta kierującego radiowozem jest co najmniej śmieszna…

Policja nadal jest bezkarna

Nowe hybrydowe radiowozy
Do zdarzenia doszło na rondzie Sybiraków w Łodzi. Radiowóz potrącił tam starszego mężczyznę, który chciał przejść przez przejście dla pieszych. Całe zdarzenie na szczęście zostało zarejestrowane przez kamerę w samochodzie, który stał tuż za radiowozem. Inaczej policja miałaby kolejną wymówkę, by uniknąć odpowiedzialności.

Policja chyba do dzisiaj nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. W taki sposób funkcjonariusze skomentowali to zdarzenie na Facebooku: „Jak widać, nic, co ludzkie, nie jest nam obce. Przykład na to, jak bardzo trzeba uważać na drodze”.

Zero kary dla policjanta

 

policja kierowca pościg
Mężczyźnie ostatecznie nic poważnego się nie stało, jednak kara dla policjanta jest co najmniej śmieszna. Przedstawiciel policji w Łodzi przyznał, że policjant kierujący samochodem został za to wykroczenie jedynie… pouczony. No cóż, chyba mamy jednak równych i równiejszych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News