Premiera nowego modelu Kia zbliża się wielkimi krokami. Marka prezentuje szkic pojazdu

Premiera nowego modelu Kia zbliża się wielkimi krokami. Marka prezentuje szkic pojazdu

Premiera nowego modelu Kia zbliża się wielkimi krokami. Marka prezentuje szkic pojazdu

Podaj dalej

Kia zaprezentowała parę dni temu pierwsze szkice nowego crossovera XCeed, który swój debiut zaliczy w przyszłym tygodniu. Zupełnie odnowiony model otrzyma ulepszone wnętrze, wydajne oraz zelektryfikowane układy napędowe i bardziej wyrazisty wygląd zewnętrzny. Żeby tego było mało, pojazd otrzyma również nową wersję wyposażenia GT-Line w sportowym stylu.

Parę słów o nowym modelu 

XCeed to najlepiej sprzedający się pojazd z rodziny Ceed, który został doceniony już przez niejednego klienta. Przeważnie za  dynamiczne właściwości jezdne i codzienną funkcjonalność oraz podwyższoną pozycję za kierownicą. Bez wątpienia szeroki zakres ulepszeń zmienia XCeed w jeszcze atrakcyjniejszy model z klasy crossoverów segmentu C. Dodatkowo skupiono się na nowych detalach nadwozia i wnętrza, dzięki czemu podkreślają one ich stylowy charakter. Interesujący jest fakt, że po raz pierwszy model XCeed będzie dostępny w wersji GT-Line. 

Zdecydowanie można powiedzieć, że debiut nowego XCeeda przyspiesza przemianę Kia w dostawcę zrównoważonych rozwiązań w ramach zakresu mobilności. Kompaktowy crossover nowej generacji oferuję gamę wydajnych układów napędowych, w tym takie wersje jak MHEV, czy PHEV. Nie można również zapomnieć o tym, że najnowsze technologie z zakresu bezpieczeństwa, multimediów i łączności zwiększają przyjemność z samego prowadzenia XCeeda. Wszystkie te czynniki sprawiają tylko, że samochód ten w oczach klienta jest jeszcze bardziej wszechstronny i jednocześnie bezpieczny. 

Prezentacja pojazdu już za kilka dni 

Na sam koniec warto wspomnieć o tym, że sam pojazd zostanie zaprezentowany w poniedziałek. 18 lipca, o godzinie 9:00. Model będziemy mogli podziwiać w mediach społecznościowych Kia. Co ciekawe, sama sprzedaż rozpocznie się w Polsce już za kilka tygodni. 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News