ORLEN Stay&Play: Laider, Rajkowski i Tomaszewski na podium w rywalizacji Rocket League

ORLEN Stay&Play: Laider, Rajkowski i Tomaszewski na podium w rywalizacji Rocket League

Podaj dalej

Projekt ORLEN Stay&Play po kilku tygodniach zespołowych treningów pod okiem profesjonalnych, esportowych trenerów jest już na finiszu. W finałowej rozgrywce udział wzięli zawodnicy ORLEN Team i Grupy Sportowej ORLEN w tym m.in. Anita Włodarczyk, Maciej Giemza, Bartłomiej Marszałek czy kolarze torowi Mateusz Rudyk i Wojciech Pszczolarski. Wsparli ich profesjonalni esportowcy i to oni okazali się najlepsi w grze Rocket League.

Rocket League to komputerowa gra stworzona i wydana przez studio Psyonix. Premiera gry odbyła się 7 lipca 2015 na platformach Windows i PlayStation 4, natomiast 17 lutego 2016 roku trafiła na konsolę Xbox One. Gra od razu zyskała ogromne grono fanów. 

Rozgrywka w Rocket League polega na kontrolowaniu samochodu wyścigowego, którym uderzamy piłkę w kierunku bramki przeciwnika i zdobyć punkt – dokładnie tak samo, jak w piłce nożnej. Gra zawiera również elementy przypominające destruction derby, co jest dodatkowym smaczkiem dla fanów demolki. 

[LIVESTREAM] Finał ORLEN Stay&Play w grze Rocket League. Oglądaj najlepszych zawodników w Polsce

Ostatecznie na najwyższym stopniu podium finałowej rozgrywki Rocket League stanęli Mateusz „Laider” Błażków, Patryk Rajkowski i Karol Tomaszewski! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział! Good Game!

ORLEN Stay&Play

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News