Ten SUV to teraz rewelacja. Kosztuje mniej niż 64000 zł i jest dla Dacii nie lada wyzwaniem

W Dacii od wielu lat przeżywają boom sprzedażowy, ale doskonale wiedzą, że nie są jedyną niskobudżetową marką, która nie chce robić nic na starym kontynencie, poza zdobywaniem nowych klientów. Jest jeden model, który staje się coraz bardziej widoczny na drogach w Europie.

rewelacyjny suv MG konkurencja dacii
Podaj dalej

Ten SUV powoli i bez pośpiechu zmierza po klientów Dacii

Powodem sukcesu Dacii jest świetna relacja ceny do jakości samochodu. Takiego SUV-a ma w swojej ofercie także historyczna brytyjska marka. Samochód jest jedną z prawdziwych rewelacji w dobie dużego zapotrzebowania na ten typ nadwozia. Różni się tym od samochodów Dacii, że oferuje modele dużo lepszej jakości.

MG ZS stał się bardzo modny we Włoszech i Hiszpanii. W tym drugim kraju zanotował doskonały wynik sprzedażowy, jak na mało znaną i debiutującą w Europie markę giganta Saic Motors. Głównym powodem takiej popularności jest niewątpliwie także cena samochodu.

Biorąc pod uwagę wszystkie aktualne promocje producenta, najprostsza wersja tego modelu ma cenę wywoławczą poniżej 14 000 euro. To plasuje ją na poziomie najprostszych pojazdów użytkowych w tym kraju. W standardzie więcej niż dobrze wyposażony wystarcza do codziennego poruszania się w środowisku miejskim i na autostradach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MG Motor España (@mgmotorespana)

To wystarczy, by zacząć działać właścicielom rumuńskiej marki na nerwy

W standardzie samochód posiada 100-konny silnik benzynowy, który w zupełności wystarcza do codziennego użytku. W wersji Comfort, najbardziej konwencjonalnej, ze standardowymi elementami, oferuje:

– 10-calowy ekran multimedialny,
– łączność z telefonami komórkowymi Android i Apple,
-17-calowe felgi aluminiowe,
– reflektory Full LED,
-klimatyzację,
– czujnik ciśnienia opon i czujnik parkowania „d” .

Z pewnością w segmencie B-SUV są lepiej wyposażone samochody, ale prawdą jest również, że żaden nie oferuje tyle przestrzeni i stylu, co MG ZS za tak niewielką cenę. Czytaj także: Ten niskobudżetowy SUV jest równie tani, jak Dacia Duster. Wielu uważa, że to sporo lepsza alternatywa

NIE PRZEGAP

Przeczytaj również