Chcesz, aby Twój e-tron GT wyglądał jak prototyp? Audi ma coś dla ciebie

Chcesz, aby Twój e-tron GT wyglądał jak prototyp? Audi ma coś dla ciebie

Audi-e-tron-GT-Car-Cover-6

Podaj dalej

Koncepcyjne Audi e-tron GT oficjalnie zadebiutowało już jakiś czas temu. Za każdym razem, gdy pojawiło się publicznie, nosiło charakterystyczny kamuflaż. W tym wydaniu model robił piorunujące wrażenie, a internauci sugerowali, aby producent oferował go w realnej sprzedaży. Wydaje się, że Audi zauważyło tę sugestię.

Audi oferuje koncepcyjny kamuflaż

Niemiecki producent wsłuchuje się czasami w sugestie swoich klientów. Na dowód tego, w ofercie producenta pojawiła się możliwość zakupu wyjątkowej osłony na samochód.
Gdybyś chciał, żeby twoje Audi e-tron GT albo RS e-tron GT przypominało swój koncepcyjny pierwowzór, już możesz spełnić swoje marzenie.

Osłona nosi identyczny wzór i barwę kamuflażu jak w pierwowzorze. Zawiera wielokierunkowe paski i powtarzający się wzór. Projekt jest czarno-szary i ma jaskrawo pomarańczowe akcenty, które podkreślają elementy wykończenia samochodu. Zobaczysz je na całej powierzchni nadwozia.

Pokrowiec tak świetnie odwzorowuje oryginał, że odzwierciedla nawet pomarańczowe detale na kołach.

Audi-e-tron-GT-Car-Cover-3

Koncepcyjny look kosztuje jedyne 2800 złotych

Audi twierdzi, że pokrowiec jest wykonany z oddychającego i antystatycznego materiału i ma „rurki, które zostały starannie umieszczone, aby podkreślić kształt Twojego Audi”.

Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach i jest dostępny u dealerów, w sklepie internetowym producenta a także na eBay. Koszt zakupu to ok. 2800 złotych.

Nie jest to mało, ale nie jest też dużo. Ci, którzy kupują elektryczny samochód, którego wersja podstawowa kosztuje 608 tys. złotych, nie będą mieli problemu z zakupem pokrowca za niecałe 3 tys. złotych.

Audi-e-tron-GT-Car-Cover-6

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News