Tankując paliwo, możesz „załatwić” świąteczne zakupy. Prezent dla dużych i małych

Szał świątecznych zakupów to coś, co towarzyszy bożonarodzeniowym przygotowaniom co roku. Na pewno spodoba się wam więc pomysł „odhaczenia” jednego prezentu przy okazji tankowania samochodu. Kupując paliwo (lub zestaw kawa+kanapka), możemy zebrać naklejki i odebrać niesamowity model Ferrari w promocyjnej cenie.

Tankując paliwo, możesz „załatwić” świąteczne zakupy. Prezent dla dużych i małych
Podaj dalej

Zatankuj paliwo i odbierz prezent na święta

Z takiego prezentu ucieszą się i mali i duzi – „Mistrzowska Kolekcja Ferrari” wjechała bowiem na stacje Shell. Modele wyścigowych samochodów włoskiej marki z Maranello nie dość, że wyglądają pięknie, to dają nam jeszcze możliwość zdalnego sterowania z poziomu naszego telefonu!

W skład kolekcji Ferrari wchodzą cztery samochody, a jednym z najciekawszych wydaje się być limitowany bolid F1 z okazji 1000-ego startu w królowej motorsportu. Włoska stajnia w sezonach 2020 i 2021 ścigała się samochodem o nazwie SF1000 – właśnie po to, by uczcić swój tysięczny start w historii Grand Prix.

Ten przypadł w idealnym miejscu, podczas Grand Prix Toskanii 2020. Zespół z Maranello, oprócz nazwy, postanowił uczcić ten start nietypowym malowaniem, nawiązującym do historycznych bolidów Ferrari. Choć sezon 2020 nie należał do najbardziej udanych dla ekipy Sebastiana Vettela i Charlesa Leclerca, w Toskanii obaj kierowcy zdobyli punkty, dając swojej ekipie powody do świętowania.

Teraz ten samochód może znaleźć się w twojej kolekcji!

 Co trzeba zrobić, aby odebrać jeden z czterech modeli Ferrari? Tankując paliwo na stacjach Shell musimy zbierać naklejki. Za 50 litrów paliwa Shell V-Power otrzymamy od razu 4 naklejki, które są wymagane do tego, aby odebrać model Ferrari za promocyjną cenę 49,99 zł lub za 1 zł razem z 3700 pkt Shell ClubSmart.

Naklejki możemy zbierać także za zwykłe paliwo, albo za zestaw – dowolna kawa + kanapka, zapiekanka lub hot dog.

Przeczytaj również