Seks afera w Ferrari! Najwyżsi rangą dyrektorzy utrzymywali kontakty seksualne z młodszymi pracownikami

Seks afera w Ferrari! Najwyżsi rangą dyrektorzy utrzymywali kontakty seksualne z młodszymi pracownikami

Podaj dalej

Dwóch najwyższych rangą dyrektorów Ferrari zostało oskarżonych o utrzymywanie relacji seksualnych z młodszymi pracownikami. Były dyrektor generalny Ferrari w regionach Australii i Azji, Herbert Appleroth, rozpoczyna ogromną sex aferę we włoskiej firmie. 

Głośna seks afera dopiero się zaczyna

seks afera ferrari

Według raportów Fairfax Media, Appleroth został zwolniony z Ferrari w listopadzie ubiegłego roku. Teraz wysunął sensacyjne zarzuty przeciwko swojemu byłemu pracodawcy w dość wyjątkowych okolicznościach. Zarzuty trafiły na światło dzienne po pozwie złożonym w sądzie przez Applerotha w maju tego roku.

W pozwie czytamy, że „notorycznym” było wśród starszych dyrektorów utrzymywanie rutynowych kontaktów seksualnych z młodszym personelem. W raporcie pojawiają się nazwiska byłego szefa zespołu Ferrari w Formule 1, Maurizio Arrivabene oraz globalnego szefa sprzedaży Luci Zanettiego. 

Dokumenty wyszły na jaw

Zarzuty te nie zostały dokładnie zbadane, ponieważ Appleroth, który został zwolniony ze swojego stanowiska w listopadzie, umorzył postępowanie sądowe przeciwko Ferrari. Appleroth następnie zwrócił się do sądu federalnego o uznanie dokumentów za poufne po tym, jak Fairfax Media złożyło wniosek o ich obejrzenie. Sędzia odmówił jednak wydania stosownego nakazu. 

seks afera ferrari

– Nie uważam, że okoliczności stanowią tutaj wystarczający powód, aby odejść od podstawowej zasady otwartej sprawiedliwości. Mimo to, nie przejmują mnie okoliczności, które pan Appleroth określa jako powody do poszukiwania ulgi – wyjaśniał sąd. 

Appleroth domagał się 1 miliona dolarów i kar od Ferrari. Okazało się również, że w wyniku biurowego romansu pan Appleroth spłodził syna. Związek jednak zakończył się, a kobieta zrezygnowała z pracy po zakończeniu urlopu macierzyńskiego. Wniosła również o odszkodowanie do Ferrari Australasia. 

Ferrari w dużych opałach?

Maurizio Arrivabene seks afera ferrari

Herbert Appleroth przyznał, że próbował przekonać kobietę do przerwania ciąży. Stwierdził też, że choć faktycznie miał stosunki seksualne z kobietą, to nie miały one żadnego wpływu na interes i biznes swojego pracodawcy. 

Rzecznik Ferrari powiedział: – Ferrari angażuje się w promowanie zróżnicowanego, sprawiedliwego i zintegrowanego miejsca pracy i społeczności. Polityka Ferrari w miejscu pracy jest jasna. Nie akceptujemy nękania lub niewłaściwego postępowania. 

źródło: whichcar.com.au

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News