Polscy kierowcy szturmują dziś te stacje benzynowe. Można zatankować dużo, dużo taniej!

Polscy kierowcy szturmują dziś te stacje benzynowe. Można zatankować dużo, dużo taniej!

diesl paliwo tankowanie

Podaj dalej

Stacje benzynowe często oferują dla swoich klientów promocje, które nie są zbyt atrakcyjne. Zazwyczaj musimy najpierw wydać bardzo dużo pieniędzy, aby uzbierać punkty na jakąś „głupotę” w stylu samochodziku zabawki, albo darmowego hot doga. Tym razem jest jednak inaczej, a polscy kierowcy dziś szturmem tankują tańsze paliwo. Gdzie znajdziemy promocję? Jaki rodzaj paliwa jest nią objęty? Sprawdź TUTAJ!

To paliwo dziś taniej

shell-paliwo-v-power-pistolet

Benzyna bezołowiowa, jak i paliwo typu Diesel, niestety w ostatnim czasie nie należą do najtańszych. Co więcej, zimowe warunki nie sprzyjają ekonomicznej jeździe, więc każdy z nas poszukuje oszczędności. Jednym z najlepszych sposobów jest „łowienie” promocji. Stacje benzynowe też przecież muszą powalczyć o klienta!

Jeśli chcesz zatankować taniej, musisz się pospieszyć, bowiem ta benzyna przeceniona będzie tylko dziś – we wtorek. Wszystko w ramach akcji, o której więcej przeczytacie pod tym linkiem.

Co więcej, ten konkretny rodzaj paliwa, który został objęty promocją, pozwoli obniżyć spalanie, więc jest wyjątkowo „w cenie” w zimowe, chłodne dni. Szczegóły promocji i listę stacji znajdziesz TUTAJ.

Na stacji Shell przygotujesz samochód na zimę
fot. Piotr Malecki / Getty Images

Dlaczego warto?

Benzyna Shell V-Power  posiada w swoim składzie komponenty pomagające zmniejszać tarcie w silniku, dzięki czemu energia powstająca w wyniku spalania paliwa może być efektywniej wykorzystywana do napędzania pojazdu. Paliwo jest regularnie weryfikowane przez niezależne badania prowadzone przez Urząd Ochrony Klienta i Konsumenta. Wysoką jakość paliw potwierdza także zdobyty w 2018 roku Złoty Laur Konsumenta przyznany marce Shell V-Power.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News