Paliwo premium za te same pieniądze - Polacy wciąż mogą korzystać z dużej promocji

Paliwo premium za te same pieniądze - Polacy wciąż mogą korzystać z dużej promocji

benzyna diesel ceny paliw paliwo lpg autogaz olej napędowy

Podaj dalej

O tym, że tankowanie samochodów w konkretne dni bardziej się opłaca, przekonuje się coraz więcej polskich kierowców. Z danych statystycznych wynika, że kierowcy którzy raz skorzystają z tej promocji, biorą w niej udział ponownie. Tańsze paliwo „premium” jest dostępne na stacjach paliwowych Shell tylko w wybrane dni.

Tańsze paliwo premium w wybrane dni. Warto spróbować – to nic nie kosztuje!

benzyna diesel ceny paliw paliwo ropa
fot. freepik

 Paliwo premium wcale nie musi być droższe od regularnego. Wystarczy, że będziemy korzystać z promocji, jakie mają dla kierowców stacje paliwowe.

W 2023 roku wciąż – do odwołania – obowiązuje promocja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. Oznacza ona, że każdy kierowca, który przyjedzie w te dni na stację Shell, będzie mógł zatankować paliwo premium w cenie regularnego. W każdy wtorek benzyna premium, czyli Shell V-Power 95 kosztuje tyle co podstawowa benzyna 95-oktanowa. Z kolei w każdy czwartek do poziomu podstawowego diesla obniżana jest cena Shell V-Power Diesel (olej napędowy premium).

Shell ma bardzo mocne korzenie motorsportowe, gdzie wspólnie z takimi zespołami jak Ferrari czy Hyundai WRC testują swoje paliwo. Praktycznie każdy kierowca zaznajomiony jest z taką nazwą jak „Shell V-Power”, a paliwo to wcale nie jest przeznaczone tylko dla mocnych, szybkich i sportowych samochodów. W praktyce jest zupełnie odwrotnie.

benzyna diesel paliwo ceny paliw ropa naftowa
fot. freepik.com – pakete

Paliwo z rodziny „Shell V-Power” przeznaczone jest bowiem dla każdego, nawet najbardziej „zwyczajnego” samochodu. Decydując się na Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel dajemy naszemu silnikowi lepszą ochronę przed nagromadzającym się nagarem. Paliwo premium pomaga także wyczyścić nasze jednostki spalinowe z już znajdujących się tam osadów i brudu.

Ponadto, dzięki wyższej zawartości energetycznej, paliwo premium pomaga także obniżyć spalanie naszego samochodu. Co więcej, silnik jest mniej wysilony, dzięki czemu będzie mógł nam posłużyć w dobrej kondycji przez dłuższy czas.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News