Masz benzynę i pusto w baku? Dziś jest najlepszy dzień na tankowanie. Możesz sporo oszczędzić!

Masz benzynę i pusto w baku? Dziś jest najlepszy dzień na tankowanie. Możesz sporo oszczędzić!

diesel paliwo tankowanie

Podaj dalej

Kierowcy chętnie poszukują promocji na stacjach paliw, a obecnie jedną z najciekawszych akcji prowadzi Shell. Tylko dziś możecie sporo zaoszczędzić na tankowaniu swojego samochodu benzynowego. Ta konkretna benzyna jest dziś sporo przeceniona – sprawdź TUTAJ szczegóły! 

Benzyna dużo taniej

Wtorki i czwartki to akcja Shell, która budzi spore zainteresowanie kierowców. Dziś – we wtorek – przecenione jest paliwo Shell FuelSave 95, natomiast w czwartek taniej zatankujemy paliwo Shell FuelSave Diesel. 

Jak skorzystać z promocji? SPRAWDŹ 

Kierowcy rzadko decydują się na tankowanie paliw premium, bowiem już i tak wysokie ceny „zwykłych” paliw potrafią odstraszyć. Mimo to, kierowcy bardzo cenią sobie paliwa „V-Power” – co trzeci klient tankujący na stacji kojarzonej z zespołem Ferrari wybiera właśnie paliwo typu V-Power. 

We wtorki i czwartki jest to zdecydowanie łatwiejsze, gdyż paliwo to jest po prostu sporo tańsze. Sprawdź TUTAJ, jak skorzystać z promocji!

Jakie są korzyści?

Shell V-Power 95 działa już od pierwszego tankowania. Ta benzyna pomaga usunąć nagromadzony w silniku osad i zapobiega utracie mocy. Co więcej, pomaga chronić silnik przed powstawaniem nowych osadów. 

Najważniejszą korzyścią jest jednak obniżenie spalania waszych samochodów benzynowych. Paliwo V-Power wpływa na zmniejszenie tarcia w silniku, dzięki czemu energia powstająca w wyniku spalania jest efektywniej wykorzystywana do napędzenia samochodu.

Kierowcy powinni zapisać sobie na stałe dwie daty – wtorki i czwartki. Zatankowanie paliwa premium w cenie „normalnej” benzyny wydaje się być świetną alternatywą i okazją do sprawdzenia na własnej skórze jakości paliw premium.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News