Żenująca wpadka motocyklisty na myjni samochodowej. Chciał się popisać, a wyszła z tego komedia

Żenująca wpadka motocyklisty na myjni samochodowej. Chciał się popisać, a wyszła z tego komedia

Podaj dalej

Popisywanie się przed znajomymi i naginanie praw fizyki często prowadzi do komicznych wpadek. Nie inaczej było w przypadku tego motocyklisty, który na własnej skórze dowiedział się o konsekwencjach pajacowania ze swoim sprzętem. Takiej wpadki na myjni samochodowej jeszcze nie widzieliśmy. 

Nie popisuj się, jak nie umiesz

komiczna-wpadka-motocyklisty-myjnia-samochodowa

Do zdarzenia doszło na myjni samochodowej w Australii. Jak widać na nagraniu, motocyklista próbuje zawrócić swoim jednośladem, przyspieszając na śliskiej nawierzchni. 

Hałas przyciągnął uwagę klienta z sąsiedniej stacji. Wychylił głowę, aby zobaczyć co się dzieję. Według informacji świadków krzyknął do motocyklisty, aby ten przestał się wygłupiać. 

To najwyraźniej zaskoczyło motocyklistę. W tej chwili zwolnił przednie hamulce i wysłał motocykl wprost na ścianę. Uderzenie nie wydaje się zbyt mocne, jednak cała sytuacja robi się komiczna, gdy próbuje podnieść swój motocykl z mokrej podłogi. 

Urażona duma

Gdy uda mu się w końcu podnieść motocykl, widzimy, że odniósł on pewne obrażenia. Niedługo potem motocyklista odzyskał trzeźwy umysł i postanowił odjechać. Na szczęście nic mu się nie stało, a jedyną rzeczą, która wydaje się być zraniona, jest jego duma.

WATCH: CCTV captured the moment a man damaged his motorbike at a car wash in Queensland.

Gepostet von 9 News Perth am Montag, 19. Juni 2017

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News