Córka zmarłego Paula Walkera opublikowała wzruszające zdjęcie z dziećmi Vina Diesla

Córka zmarłego Paula Walkera opublikowała wzruszające zdjęcie z dziećmi Vina Diesla

Podaj dalej

Córka Paula Walkera podzieliła się w swoich mediach społecznościowych wzruszającym zdjęciem z dziećmi Vina Diesla. Meadow, córka zmarłej gwiazdy Hollywood, opisała zdjęcie „rodzina na zawsze”. 

Vin Diesel Paul Walker

Vin Diesel i Paul Walker byli jak bracia

Córka Paula Walkera, który zginął w wypadku samochodowym w wieku 40 lat 30 listopada 2013 roku, udostępniła zdjęcie w towarzystwie dzieci Vina Diesla – dobrego przyjaciela z planu jej ojca. 

Meadow Walker pokazała tym samym, że jest w bliskim kontakcie z 52-letnim Vinem Dieslem i jego rodziną. Ich znajomość zaczęła się już za życia Paula Walkera. 

Vin Diesel rodzina

21-letnia Meadow udostępniła zdjęcie na Instagramie, na którym jest z trójką dzieci Vina – 12-letnią Hanią, 10-letnim Vincentem i 5-letnią Pauline. 

Meadow udostępniła zdjęcie z podpisem: rodzina na zawsze. 

Paul Walker w serii filmów Szybkich i Wściekłych wcielił się w rolę Briana O’Connera. Aktor wystąpił w siedmiu filmach w latach 2001 – 2015. Zmarł w trakcie produkcji Furious 7, a jego młodsi bracia Caleb i Cody pracowali jako dublerzy, aby dokończyć zdjęcia po jego śmierci. 

Vin Diesel Paul Walker

Paul i Vin Diesel byli ze sobą bardzo blisko. Aktor, który wcielił się w rolę Dominica Toretto, opisał Paula jako swojego brata. 

W zeszłym roku z okazji jego urodzin napisał na Instagramie: – Normalnie dziś planowałbym zawstydzić cię tortem urodzinowym. Haha. Zamiast tego zastanawiam się, jak dużo miałem szczęścia, by móc nazywać cię moim bratem. Łzy nigdy nie znikają, ale zmieniają się… z żałoby na łaskę. Mamy nadzieję, że będziesz z nas dumny.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News