Magia?! Kartonowe pudło wypadło z jadącej ciężarówki, odbiło się i wylądowało z powrotem na pace

Magia?! Kartonowe pudło wypadło z jadącej ciężarówki, odbiło się i wylądowało z powrotem na pace

Podaj dalej

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zaprzeczają nadprzyrodzonym właściwościom kartonowych pudeł, twój światopogląd za chwilę legnie w gruzach. Na filmie obserwujemy dowód na nadprzyrodzone właściwości kartonu. Pudło wypadło z busa, odbiło się od autostrady, po czym samo wskoczyło z powrotem na pakę. 

I to więcej niż raz! 

Zobaczcie sami. Kartonowe pudło wypadło z ciężarówki, odbiło się od drogi, po czym wskoczyło z powrotem. A następnie zrobiło to jeszcze raz. Duchy! 

Fakt, że dzieje się to więcej niż raz, jest naprawdę zaskakujący. Zastanawiające jest również to, ile razy musiało wydarzyć się to, zanim nagrywający wyciągnął telefon i zaczął kręcić nadprzyrodzone zjawisko. 

Jak to się stało?

Kartonowe pudło nie ma własnego pędu, nie spada na ziemię za ciężarówką. Co więcej, dotrzymuje jej kroku, a wręcz jest ciągnięte do przodu, ponownie wskakując do przestrzeni ładunkowej. Jakim cudem?

kartonowe pudło magia

Co znajduje się w pudełko? Pióra? Balony z helem? Jedynym rozsądnym wyjaśnieniem zdaje się być kombinacja lekkiego pudełka i ujemnego wiru ciśnienia powietrza za jadącą ciężarówką. 

Na całe zdarzenie musiał złożyć się bardzo specyficzny zestaw kryteriów, takich jak masa i rozmiar pudełka, ciśnienie powietrza, prędkość samochodu i tak dalej. Jeśli ktoś z was zna się na fizyce lepiej od nas, dajcie znać, jak rozwiązać tę zagadkę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News