5-letnie Audi S8 o mocy 600 KM na sprzedaż. Ma 45 000 km przebiegu - cena jest śmiesznie niska! [ZDJĘCIA]

5-letnie Audi S8 o mocy 600 KM na sprzedaż. Ma 45 000 km przebiegu - cena jest śmiesznie niska! [ZDJĘCIA]

audi-s8-niski-przebieg

Podaj dalej

Super sedan Audi zdolny do jazdy 305 km/h pojawił się na sprzedaż. Luksusowa limuzyna ma zaledwie 5 lat, bardzo niski przebieg, a wystawione jest za ułamek swojej pierwotnej ceny. To jedna z absolutnie topowych propozycji niemieckich producentów ostatnich lat, na którą stać tylko nielicznych. No, chyba że mówimy o używanym… 

Luksus za ułamek ceny

audi-s8-niski-przebieg

Rynek samochodów używanych jest szalony – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Słyszymy o kuriozalnych sytuacjach, gdzie używane samochody mogą być droższe od swoich nowych odpowiedników. Ale na szczęście wciąż można znaleźć takie perełki. 

Im droższy samochód, tym więcej traci na wartości – to logiczne. A to Audi A8 jako nowe było naprawdę drogie i stać było na nie jedynie nielicznych. Zazwyczaj jednak tego typu limuzyny mają na liczniku ogromne przebiegi i są po prostu „używane”. Tutaj jednak mamy do czynienia z 5-letnim samochodem, który ma na liczniku zaledwie 45 000 kilometrów! 

audi-s8-niski-przebieg

Topowa wersja Audi A8, która od zeszłego roku otrzymała nową generację. Nie oznacza to, że starszej coś brakuje – a wręcz można pokusić się o stwierdzenie, że była lepsza. W wersji S8 Plus samochód miał 605 KM, a nie jak dziś 571 KM. Jego prędkość maksymalna to 305 km/h. To jeden z absolutnie topowych luksusowych sedanach. I choć już od 4 lat nie kupimy go w salonie, wciąż można znaleźć egzemplarze w świetnym stanie. 

PILNE: Ten nowy sedan będzie sprzedażowym hitem. W salonie kosztuje zaledwie 31 tys. zł – ma wszystko! [ZDJĘCIA]

Audi S8 z niskim przebiegiem i w świetnym stanie

audi-s8-niski-przebieg

Audi ma na liczniku zaledwie 45 000 kilometrów, czyli jak na tego typu samochód, w zasadzie nic. Auto zjechało z taśmy produkcyjnej w sierpniu 2017 roku, było serwisowane w ASO i wygląda jak nowe. S8 ciężko znaleźć w słabej wersji wyposażenia i podobnie jest tutaj – auto ma wszystko, o czym mógłbyś tylko pomyśleć≥ 

Takie Audi pierwotnie kosztowało ok. 750 000 zł. Jednak teraz, przy niskim przebiegu i bezawaryjnym stanie, oficjalny dealer Audi sprzedaje je za jedyne 250 000 zł. Oczywiście to wciąż całkiem sporo pieniędzy, ale umówmy się. Za taki luksus i technologię zapłacimy tyle, ile za dwie Octavie TDI. Audi kosztuje 1/3 swojej pierwotnej ceny, a nie straciło na swojej funkcjonalności nic. 

audi-s8-niski-przebieg

Jeśli masz pieniądze i odwagę (serwisowanie na pewno nie jest tanie), warto rozważyć zakup takiego Audi. Jeśli uda ci się utrzymać niski przebieg i świetny stan, za kilka lat z pewnością będzie warte dużo więcej. 

audi-s8-niski-przebieg

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News