40 osób aresztowanych na stacji benzynowej. Wpadli w ręce policji, bo... się nudzili

40 osób aresztowanych na stacji benzynowej. Wpadli w ręce policji, bo... się nudzili

stacja benzynowa

Podaj dalej

To nie był udany weekend dla 44 fanatyków nielegalnych wyścigów. Niemal wszyscy zgromadzeni na stacji benzynowej trafili do aresztu pod zarzutem lekkomyślnej jazdy i nielegalnych wyścigów ulicznych. 

stacja benzynowa

Channel 2 Action News donosi, że w ostatnich miesiącach w Atlancie dochodziło do wielu przypadków ulicznych wyścigów. Regularne imprezy stają się coraz większym problemem dla mieszkańców i władz. 

– Wiemy, że się nudzą, ulice są mniej zatłoczone, więc to coś w rodzaju idealnej burzy na dzisiejszy nonsens – powiedział Carlos Campos, rzecznik policji w Atlancie. 

Można? Można! W tym mieście zostanie wydzielona specjalna strefa do (nie)legalnych wyścigów!

– Niebezpieczeństwo, jakie stanowią wyścigi, dotyczy zarówno kierowców jak i pieszych. Jest ono bardzo duże. Obserwatorzy najczęściej zostają ranni. Aspekt mediów społecznościowych. Dreszczyk emocji związany z umieszczaniem tych absurdalnych filmów w mediach społecznościowych i zdobycie jak największej liczby polubień lub wyświetleń – dodał Campos. 

Spośród 44 oskarżonych 40 osób zostało aresztowanych i trafiło za kratki. Cztery osoby zostały zwolnione. Wśród zarzutów znalazły się: przekroczenie prędkości, wyścigi, picie w miejscach publicznych, lekkomyślna jazda, agresywna jazda, wyścigi na autostradzie i posiadanie marihuany. 

Materiał filmowy ze sceny pokazuje, że w akcji uczestniczyły nie tylko samochody, ale i motocykle. Policja skonfiskowała m. in. Forda Mustanga, Dodge’a Challengera, czy Dodge’a Chargera.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News