Góry Sierra Nevada gotowe na wirtualnych zawodników

Góry Sierra Nevada gotowe na wirtualnych zawodników

113 interakcje
Góry Sierra Nevada gotowe na wirtualnych zawodników

Podaj dalej

Już w poniedziałek rozpocznie się kolejna runda wirtualnego cyklu Be the next Kajto. Tym razem zawodnicy wybierają się do Stanów Zjednoczonych, a konkretniej w okolice pasma górskiego Sierra Nevada.

W scenerii kojarzącej się z hasłem „dziki zachód” wirtualni rajdowcy zmierzą się z dziewięcioma odcinkami specjalnymi. Park serwisowy zlokalizowany będzie w Sacramento, a pierwszego dnia zawodnicy zmierzą się m.in. z próbami w okolicach San Jose i San Francisco.

Drugi etap to już zróżnicowane odcinki specjalne. Jedne położone w iście pustynnym krajobrazie, kolejne ulokowane w lasach w wysokich partiach gór. Power Stage zaplanowany został na obrzeża Las Vegas, gdzie odbędzie się też ceremonia mety.

Po czterech rundach cyklu liderem jest Adrian Sadowski, który prowadzi też w klasie RC2 przed Tomkiem Wachem i Mateuszem Przyszlakowskim. W N-ce sporą przewagę ma już Wojciech Anusiewicz, zaś w RC3 na fotel lidera po Rajdzie Ustrońskim wskoczył Dawid Perużyński.

Ciekawie prezentuje się sytuacja w RC4, czyli wśród aut R2. Tam z dużą przewagą lideruje Michał Walkowski, ale w mocnej grupie pościgowej są m.in. Artur Hazuka, Kuba Niemiec, czy Sławek Kajzar. Pozostaje nam jeszcze klasa markowa dla Fiatów 126p. Tam prowadzi Tomasz Junde, ale blisko niego jest Daniel Białek.

Zapisy wciąż trwają. Link TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News