Wakacyjna promocja na nawigacje! Omiń ryzyko i kup urządzenie Mio nawet o 100 zł taniej

Wakacyjna promocja na nawigacje! Omiń ryzyko i kup urządzenie Mio nawet o 100 zł taniej

Podaj dalej

Ruszyła akcja #oMioj Ryzyko nawiguj bezpiecznie do celu”, w ramach której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.

Zbliżają się wakacje, a więc czas urlopów i wyjazdów. Epidemia koronawirusa spowodowała, że coraz więcej Polaków rezygnuje z publicznego transportu i do podróży wykorzystuje swoje auta. Wzmożony ruch na drodze skłania, by przed podróżą dokładnie zaplanować swoją drogę. Dlatego marka Mio wraz z ponownym otwarciem branży turystycznej i transportowej w ramach akcji „#oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”, postanowiła obniżyć ceny swoich najpopularniejszych nawigacji. Wybrane modele Polacy mogą kupić nawet o 100 zł taniej.

Mio nawigacje

 Czerwiec to miesiąc kiedy Polacy bardzo chętnie decydują się na kilkudniowe wyjazdy, by na chwilę odetchnąć od codziennego zgiełku. Dlatego firma Mio postanowiła w ramach akcji „oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu” od 1 czerwca obniżyć ceny najpopularniejszych modeli nawigacji. Dzięki produktom Mio można łatwo i wygodnie zaplanować i dopasować trasę do swoich potrzeb. Dodatkowo korzystanie z nawigacji pozwoli odłożyć choć na chwilę smartfona, który próbuje bardzo często zastąpić  nam wiele przenośnych urządzeń. Ma on jednak tylko jedną baterię, która zazwyczaj wyczerpuje się w najmniej oczekiwanym momencie – podkreśla Łukasz Tetkowski, Marketing Manager MiTAC.

Osoby, które zdecydują się na zakup sprzętu mogą liczyć na obniżki cen zarówno podstawowych modeli jak i tych stworzonych z myślą o pojazdach specjalistycznych jak na przykład campery. Dla właścicieli takich pojazdów obniżono cenę nawigacji z dedykowaną funkcją Truck, która umożliwi uwzględnić nietypowe gabaryty samochodu w planowaniu trasy. O rabaty należy zapytać oficjalnych partnerów Mio, których lista znajduje się na stronie www.mio.com. W promocji obniżono ceny następujących produktów:

Model Wartość rabatu
7700 TRUCK 50 zł
7700 FEU/7800 50 zł
7700 PL/7100 20 zł
8500 50 zł
8670 Truck 100 zł
Drive 65 truck 100 zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów 

Najnowsze wideorejestratory nie są już tylko zwykłymi kamerkami. To wielofunkcyjne kombajny

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News