Ukraiński kierowca ostro pojechał z rosyjskimi żołnierzami. "Mam was odholować do Rosji?!"

Ukraiński kierowca ostro pojechał z rosyjskimi żołnierzami. "Mam was odholować do Rosji?!"

wojna-ukraina-paliwo-benzyna-diesel

Podaj dalej

Obywatele Ukrainy od dłuższego czasu muszą zmagać się z atakami ze strony wojsk rosyjskich. Raz za razem dochodzi jednak do dosyć kuriozalnych dialogów pomiędzy Rosjanami a Ukraińcami. Taki miał miejsce ostatnio, kiedy to rosyjscy żołnierze wykazali się sporą zuchwałością, która momentalnie została sprowadzona do parteru przez Ukraińców.

Ukraiński kierowca został gwiazdą internetu! A reakcja ze strony Rosjan? Bezcenna…

O tym, że rosyjska armia porzuca swoje samochody na terenie Rosji już was informowaliśmy. W sieci coraz częściej możemy bowiem dostrzec zdjęcia opuszczonych czołgów oraz innych pojazdów rosyjskich wojsk. Jedno z nagrań z udziałem ukraińskich żołnierzy stało się prawdziwym hitem internetu. Ukraiński kierowca spotkał bowiem na drodze rosyjskich żołnierzy, którzy chodzili dookoła czołgu. Kierowca zapytał ich, czy mają jakieś problemy ze swoim pojazdem.

Rosyjscy żołnierze błyskawicznie odpowiedzieli, że brakuje im paliwa. Kierowca ukraiński zaproponował im pomoc w tej trudnej dla Rosjan sytuacji. Mianowicie, powiedział im, że może ich bez problemu odholować w kierunku Rosji. Mina żołnierzy rosyjskich po usłyszeniu tych słów mogła być tylko jedna. A ukraiński kierowca został prawdziwą gwiazdą internetu, dzięki swojej celnej ripoście!

Kierowca pytał Rosjan, czy wiedzą, gdzie mają jechać. Odpowiedź mogła być tylko jedna

Kierowca podczas swojej rozmowy z rosyjskimi żołnierzami zapytał ich, czy wiedzą gdzie mają jechać. Odpowiedź była przecząca, stąd też jak widać, wielu rosyjskich żołnierzy nie do końca wie, gdzie ma jechać podczas inwazji na Ukrainę. Cała sytuacja jest mocno kuriozalna, ale i przerażająca, patrząc na to co się dzieje u naszych sąsiadów. Miejmy nadzieję jednak, że wszystko szybko wróci do normalności…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News