Małgorzata Socha pokazała fanom swój nowy samochód. Ale tego to się nikt nie spodziewał... [ZDJĘCIA]

Małgorzata Socha pokazała fanom swój nowy samochód. Ale tego to się nikt nie spodziewał... [ZDJĘCIA]

Małgorzata Socha pokazała fanom swój nowy samochód. Ale tego to się nikt nie spodziewał… [ZDJĘCIA]

Podaj dalej

Małgorzata Socha jak doskonale zapewne wiecie to jedna z najlepszych polskich aktorek, która nie narzeka na popularność. Co ciekawe aktorka lubi również kupować sobie drogie samochody, o czym przekonaliśmy się za pośrednictwem jej konta na Instagramie. Jesteście ciekawi czym jeździ Socha i jaki samochód sobie niedawno kupiła? No to siadajcie i bierzcie się do lektury naszego artykułu, już wam tłumaczymy!

Socha pochwaliła się swoim nowym samochodem. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

Małgorzata Socha postanowiła zainwestować w elektryka Mercedes EQC 400. Samochód prezentuje się bardzo okazale, a aktorka postanowiła zaprezentować go szerszemu gronu odbiorców za pośrednictwem swojego Instagrama. Samochód ma dwa silniki – jeden z nich napędza oś przednią, a drugi natomiast tylną. Cena samochodu w Polsce rozpoczyna się od 328 300 złotych. Trzeba zatem przyznać, że gwiazda zaszalała!

Dokładna cena samochodu jest zależna od wersji samochodu. Za 364 500 zł dostępna jest wersja EQC 400 European Edition, z kolei najwyższy wariant w postaci EQC 400 4MATIC Edition 1886 kosztuje aż 367 600 złotych. Trzeba zatem przyznać, że co by nie mówić, ale Socha na brak pieniędzy raczej nie narzeka, co pokazuje jej samochodowy zakup. A wam jak się podoba samochód aktorki, chcielibyście taki mieć w swoim garażu?

Jak oceniacie samochód Małgorzaty Sochy?

Jeszcze może kilka danych technicznych odnośnie nowego pojazdu naszej aktorskiej gwiazdy. Samochód Mercedes EQC 400 potrafi rozpędzić się do setki na godzinę jedynie w 5 sekund. Pojemność baterii tego pojazdu to 80 kWh. Średnie zużycie energii według informacji przedstawionych na stronie producenta wynosi 22,3 kWh na 100 kilometrów. Trzeba więc przyznać, że pojazd może robić wrażenie!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News