Sebastien Loeb ma nową dziewczynę. Wygranej już nie świętuje z żoną i córką

Sebastien Loeb ma nową dziewczynę. Wygranej już nie świętuje z żoną i córką

75474190_3073930739287675_4011312228249632768_n

Podaj dalej

Dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata, Sebastien Loeb został dziś samodzielnym rekordzistą Rallye du Var (4 wygrane). Po raz pierwszy triumfował z pilotką Laurene Godey, która jest… jego nową partnerką życiową.

Sportowy idol nie może narzekać na brak rajdowych aktywności, ale w jego życiu prywatnym było ostatnio trochę zawirowań. Od kilku miesięcy mówi się, że w tym roku rozwiódł się z Severine Loeb-Meny, która odeszła z jego życia wraz z córką Valentine. W samej Francji to być może nie jest aż taka sensacja, ponieważ blisko połowa małżeństw (45%) kończy się rozwodem. Zwłaszcza po 40-tce (Seb Loeb ma 45 lat). To oczywiście jego życie, jego sprawy, ale dla sporej grupy osób z pewnością jest to zaskoczeniem, ponieważ wydawało się, że Mr. Perfect (jako go niegdyś nazywano) ma perfekcyjnie poukładane życie prywatne. Szczególnie, gdy na mecie Rajdu Katalonii 2018 (jego ostatniego zwycięstwa w WRC) wywiad z nim przeprowadziła jego córka.

Interview Sébastien Loeb – Extrait TURBO du 18/11/2018

Quand Sébastien Loeb est interviewé par sa fille après sa 79ème victoire en rallye !Le sommaire de l'émission TURBO -> https://bit.ly/2QNiGlZ

Gepostet von Turbo am Freitag, 16. November 2018

Kim jest nowa wybranka Alzatczyka? O ich związku, jak i niej samej publicznie niewiele wiadomo. Pochodzi z Dogneville w departamencie Wogezy. W latach 2017-2018 pilotowała Francois Jakubowskiego w rajdowym Pucharze Francji. W tym okresie zwycięzca 79 rund WRC pojawiał się na tych zawodach… z Severine. Pierwsze publiczne plotki o romansie zaczęły pojawiać się po tegorocznym Rajdzie Korsyki, gdzie ponoć widziano Loeba w towarzystwie kobiety, którą nie była jego żona.

Laurene Godey, nowa dziewczyna Sebastiena Loeba.

Sama Severine Loeb-Meny jeszcze na początku czerwca udzieliła wywiadu do „Le Parisien”, w którym opowiadała, że jej mąż właśnie startuje w Portugalii, a ona w Paryżu w turystycznym Rallye des Princesses z metą w Saint Tropez. Jednak już miesiąc później Laurent Godey zadebiutowała w roli pilota Sebastiena Loeba w Rallye Terre du Haut-Var, rundzie szutrowych mistrzostw Francji (Hyundaiem i20 R5 zajęli 5. miejsce). Na facebookowym profilu Severine jej praca w Sebastien Loeb Racing i Loeb Events określana jest już w czasie przeszłym.

Nie ma sensu wnikać w kulisy relacji Sebastiena z byłą małżonką. Faktem jest jednak, że mógł być specyficznym partnerem. Severine powiedziała kiedyś, że jej mąż nie jest typem romantyka. Przed ślubem (10 września 2005 r., ślubnym autem był Citroen Xsara WRC – przyp. red.) nawet nie było oficjalnych oświadczyn! W każdym razie niech jej, niech jemu, niech im się wiedzie. Byleby nie ucierpiała na tym mocno Valentine, która tak jak tata w młodości, trenuje gimnastykę. Rozwód rodziców to dla dziecka z pewnością wymagający psychicznie czas.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News