MMC Car Poland będzie się teraz rozwijać pod nową nazwą ASTARA Poland

MMC Car Poland będzie się teraz rozwijać pod nową nazwą ASTARA Poland

MMC Car Poland będzie się teraz rozwijać pod nową nazwą ASTARA Poland

Podaj dalej

Firma MMC Car Poland należy do międzynarodowej grupy ASTARA i od 26 lat jest generalnym dystrybutorem Mitsubishi Motors w Polsce. Teraz spółka będzie znana pod nową nazwą ASTARA Poland i planuje swój dalszy, dynamiczny rozwój w polskim sektorze mobilności.

Co zostanie, a co się zmieni?

Od 1996 roku MMC Car Poland pełni rolę generalnego dystrybutora samochodów, części zamiennych i akcesoriów Mitsubishi Motors w Polsce. Nowa spółka, ASTARA Poland, jako część globalnej grupy ASTARA dalej będzie pełnić tę funkcję. Firma w ramach planu rozwoju pragnie również poszerzyć swoją skalę działań, aby móc prezentować nowe marki. Spółka wdroży własny ekosystem dystrybucji, łączności i mobilności w Polsce, który będzie wykorzystywać najnowsze rozwiązania technologiczne. Zaawansowana cyfryzacja usprawni zakup samochodu oraz pozwoli na rozwój nowych usług. Prace te wiążą się z transformacją całej branży, a także są odpowiedzią na wyzwania naszych czasów. 

MMC Car Poland jako nowa ASTARA Poland

ASTARA w Polsce to zespół pasjonatów motoryzacji. Duża grupa pracowników pracuje w firmie od 26 lat, czyli od daty powstania spółki. Jako doświadczony zespół ekspertów z branży motoryzacyjnej od ponad ćwierćwiecza odpowiadamy za dystrybucję, sprzedaż i serwis samochodów marki Mitsubishi. W ciągu 26 lat sprzedaliśmy ponad 100 000 samochodów Mitsubishi. Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 26 punktów sprzedaży i 40 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1000 osób. 

Od zawsze nasza strategia była skoncentrowana na Kliencie i jego potrzebach. Teraz dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ASTARA będziemy potrafili w jeszcze lepszym stopniu odpowiedzieć na rosnące oczekiwania Klientów, proponując różnorodne formy własności i użytkowania pojazdów – od zakupu z wieloma formami finansowania, przez krótko i długookresowy wynajem, a także subskrypcję i systemy łączności. 

Wejście do międzynarodowej i wielomarkowej grupy ASTARA otworzyło przed nami szerokie możliwości rozwoju firmy. Obecnie intensywnie pracujemy zatem także nad planami współpracy z innymi markami i wdrożenia innowacyjnych systemów dystrybucji, mobilności i łączności. Dążąc do jak najlepszej wydajności operacyjnej przy wykorzystaniu wiedzy i zasobów grupy współpracujemy też ściśle z innymi krajami i regionalnymi przedstawicielstwami firmy ASTARA. Jednym z przykładów jest kooperacja z ASTARA Western Europe w celu integracji działań dla Isuzu Poland – polskiego przedstawicielstwa tej marki, która obecnie dzieli z nami przestrzeń biurową” – podsumowuje Piotr Szewczyk, dyrektor operacyjny ASTARA Poland.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News