Ambasadorzy Renault w nowym Megane E-Tech

Ambasadorzy Renault w nowym Megane E-Tech

Ambasadorzy Renault w nowym Megane E-Tech

Podaj dalej

Renault wraz z Anną Dereszowską oraz Maciejem Zakościelny będą mieli okazję przekonać się na własnej skórze o zaletach wynikających z jazdy pojazdem elektrycznym. Mowa tu oczywiście o przetestowaniu Nowego Megane E-Tech – samochód ten to elektryczny, dynamiczny hatchback wyposażony w najnowsze technologie.

Wiele pozytywnych słów na temat nowego pojazdu Renault 

,,Bardzo zwracam uwagę na to, by mój tryb życia był możliwie najbardziej przyjazny dla środowiska. Nie inaczej jest w przypadku wyboru samochodu. Oprócz braku emisji spalin i dwutlenku węgla podczas jazdy zaletą elektrycznego auta jest niezwykle cicha praca silnika. W Megane E-Tech elektrycznym wnętrze jest dodatkowo wyciszone, dlatego nawet na autostradzie mogę bez problemu rozmawiać z pasażerami czy słuchać radia” – mówi Anna Dereszowska, ambasadorka marki Renault.

,,Cenię sobie niezależność, którą daje samochód, ale zależy mi też na tym, by ograniczyć wpływ moich podróży na środowisko naturalne. Myślę, że auto elektryczne jest właśnie takim optymalnym wyborem i jestem pozytywnie zaskoczony tym, jak komfortowy jest ten środek transportu. Megane E-Tech elektryczny świetnie się prowadzi, ma też wiele technologii, które czynią jazdę niezwykle przyjemną. Lubię słuchać muzyki w samochodzie, dlatego zwróciłem uwagę szczególnie na doskonały system audio marki Harman Kardon. Jestem bardzo ciekaw tej „podróży’” – mówi Maciej Zakościelny, ambasador marki Renault.

Czym dokładnie jest Nowy Megane E-Tech? 

Warto wspomnieć o tym, że elektryczny Megane E-Tech jest pierwszym modele marki z ,,generacji 2.0”. To pojazd, który wypełniony jest nowoczesnymi technologiami, nie tylko w zakresie wspomagania prowadzenia, ale także i ze światem oraz rozrywką. Grzechem byłoby pominąć innowacyjny ekran OpenR wraz z nowym systemem multimedialnym OpenR Link. Został on opracowany wspólnie z Google i opiera się na systemie operacyjnym Android Automotive. Co ciekawe, oferuje on połączenie z cyfrowym ekosystemem użytkownika, tak samo jak w przypadku smartfona. 

Nowy Megane E-Tech wspiera środowisko bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. To wszystko dzięki współpracy z zaawansowanym systemem odzyskiwania energii. Mianowicie spora ilość elementów znajdujących się we wnętrzu pojazdu jest wykonana z użyciem tworzyw pochodzących z odzysku. 

 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News