Netflix pokazał zwiastun animowanej wersji "Szybcy i wściekli"

Netflix pokazał zwiastun animowanej wersji "Szybcy i wściekli"

fast-and-furious-animated-series-teaser

Podaj dalej

Studio animacji Dreamworks przygotowuje dla Netflixa nowy serial na licencji serii Szybcy i wściekli. W sieci jest już dostępny pierwszy teaser Fast & Furious: Spy Racers.

Animowany serial nie będzie miał głównych postaci znanych z pierwowzoru. Bohaterem produkcji ma być nastoletni kuzyn Dominica Toretto, Tony. On wraz z paczką kumpli zostają zwerbowani przez agencją rządową. Jej celem jest infiltracja wyścigowej organizacji przestępczej, która chce „przejąć kontrolę nad światem”.

Pierwsza zajawka nie pokazuje zbyt wiele. Widać na niej typową scenerię nielegalnych wyścigów w infrastrukturze przypominającej Los Angeles. Jadące tam pojazdy nie są modelami znanymi z rzeczywistości, ale ewidentnie widać podobieństwo do Porsche 911 i Chevroleta Chevelle SS.

Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery Fast & Furious: Spy Racers, ale ta jest planowana jest jeszcze w tym roku. Warto przypomnieć, że to nie jedyna produkcja na franczyzie Szybkich i wściekłych. 2 sierpnia na ekrany polskich kin wejdzie pierwszy spin-off serii Szybcy i wścielki: Hobbs i Shaw z Dwaynem Johnsonem, Jasonem Stathamem oraz Idrisem Elbą (zwiastun poniżej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News