Te nowy SUV ma takie nagłośnienie, że jak podjedziesz nim pod dyskotekę, to się impreza na parking przeniesie. Kiedy polska premiera?

Te nowy SUV ma takie nagłośnienie, że jak podjedziesz nim pod dyskotekę, to się impreza na parking przeniesie. Kiedy polska premiera?

Cupra Tavascan z fenomenalnym systemem nagłośnienia

Podaj dalej

Choć wielu kierowców jest pod wrażeniem nagłośnienia we współczesnych samochodach, to audiofile często czują niedosyt. Nową odpowiedzią na ich zapotrzebowanie jest SUV, który w Polsce pojawi się w połowie 2024 r. Jego zaawansowany system audio pozwala podróżnym na doświadczanie muzyki na niespotykanym wcześniej poziomie.

Marka Cupra odznacza się ekscytującymi emocjami, dynamicznym designem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Jednym z najnowszych wcieleń filozofii hiszpańskiego producenta jest w pełni elektryczny model SUV-a Cupra Tavascan. Zapewnia on m.in. progresywne rozwiązania, w tym wysokiej klasy system nagłośnienia.

Cupra Tavascan z fenomenalnym systemem nagłośnienia

Wysoka jakość dźwięku

Cupra nie przestaje zaskakiwać swoich klientów i entuzjastów. Tavascan to najnowszy model w gamie elektrycznych pojazdów marki, charakteryzujący się nowoczesnym designem, doskonałymi osiągami i nietuzinkowym wnętrzem. To, co wyróżnia Tavascana, to również zastosowanie unikatowego systemu nagłośnienia.

Współpracując z renomowanymi ekspertami od dźwięku z firmy Sennheiser, inżynierowie Cupra opracowali wysokiej jakości system. Ten high-endowy zestaw zapewnia dźwięk najwyższej jakości i daje pasażerom możliwość cieszenia się muzyką na zupełnie nowym poziomie – mówi Katarzyna Dziomdziora, PR Manager marek SEAT i Cupra.

Cupra Tavascan z fenomenalnym systemem nagłośnienia

Pierwszy w pełni elektryczny SUV marki wyposażono w kilka głośników o wysokiej wydajności, subwoofer oraz cyfrowy wzmacniacz, który zapewnia głęboki i klarowny dźwięk we wszystkich zakresach częstotliwości. Bez względu na to, czy kierowca słucha ulubionej muzyki, podcastów czy audiobooków, ma szansę doświadczyć bogatego dźwięku, który umili każdą podróż.

Festiwal Primavera Sound

Hiszpańska marka utożsamia się z młodym, kreatywnym duchem oraz stara się być blisko swoich klientów i społeczności, które wspiera. Dlatego Cupra została patronem jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Europie – festiwalu Primavera Sound w Barcelonie. Wyjątkowa aura tego przedsięwzięcia idealnie współgra z filozofią marki. Dzięki temu wydarzenie to było idealną okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań i unikatowego dźwięku oferowanego przez model Cupra Tavascan. Wyposażono go bowiem w systemem nagłośnienia Cupra Audio System by Beats. Dodatkowo uczestnicy festiwalu mieli możliwość wzięcia udziału w interaktywnych prezentacjach. Była też możliwość wypróbowania najnowszych technologii i innowacji związanych z elektrycznymi samochodami Cupra.

Cupra Tavascan z fenomenalnym systemem nagłośnienia

Pierwszy w pełni elektryczny SUV hiszpańskiej marki będzie dostępny w dwóch wersjach. Z akumulatorem o mocy 210 kW oraz 250 kW. Cupra Tavascan pojawi się w Polsce w połowie 2024 roku.

Źródło: SEAT

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News