Czy diesel może być jeszcze tańszy? Kierowcy w Polsce stosują ten prosty trik i na stacji wydają mniej pieniędzy [WYJAŚNIAMY]

Czy diesel może być jeszcze tańszy? Kierowcy w Polsce stosują ten prosty trik i na stacji wydają mniej pieniędzy [WYJAŚNIAMY]

Czy diesel może być jeszcze tańszy?

Podaj dalej

Jest wiele sposobów na obniżenie wydatków na paliwo. Choć niedawna redukcja stawek podatkowych sprawiła, że diesel i benzyna są tańsze, to nie oznacza, że nie może być jeszcze taniej. Kierowcy w Polsce stosują od pewnego czasu pewien prosty trik, którego tajniki opisano TUTAJ.

Na czym polega trik na tańszy diesel i benzynę?

Nie da się ukryć, że najlepiej do swojego samochodu tankować diesel lub benzynę klasy premium. Zazwyczaj są one droższe o kilkadziesiąt groszy na litrze, ale za to poprawiają osiągi i dbają o silnik. Często przekłada się to nie tylko na odzyskanie dawnej mocy, ale też niższe spalanie przez brak osadów.

Shell oferuje zimowego Diesla wysokiej jakości

Obecnie kierowcy mają wyjątkową okazję, aby tankować paliwa premium w cenie zwykłego paliwa. Jest na to prosty trik, bo wystarczy zaznajomić się ze szczegółami akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” TUTAJ. Na stacjach sieci Shell we wtorki w cenie jak za zwykłą benzynę zatankujemy tę udoskonaloną Shell V-Power 95. Natomiast w każdy czwartek Shell V-Power Diesel jest sprzedawany w cenie podstawowego oleju napędowego.

Sprawdź listę stacji

Ci kierowcy, którzy jeszcze nie przekonali się o działaniu paliw premium mogą to zrobić bez dodatkowych kosztów. Warto to zrobić zwłaszcza w okresie, gdy obowiązuje niższa akcyza i podatek VAT na paliwo. Z promocji można skorzystać na większości stacji Shell w Polsce. Żeby upewnić się, czy po drodze mamy punkt objęty akcją, można sprawdzić listę stacji TUTAJ. Znajdziemy tam wykaz adresów i dystrybutorów, jakie się tam znajdują.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News