Wygląda świetnie i jest tańszy niż Dacia Duster. To model dla tych, którzy chcą mieć nowego taniego SUV-a.

Wygląda świetnie i jest tańszy niż Dacia Duster. To model dla tych, którzy chcą mieć nowego taniego SUV-a.

kuv 100 mahindra tanszy niż dacia

Podaj dalej

Wśród tanich SUV-ów numerem jeden chce być Dacia Duster, a rumuński producent nie ustaje w walce z konkurencją. Ta jednak dostrzegając sukces Dacii, ruszyła do walki o podium w Europie. Widać to po ofensywie świetnych i tanich samochód z Chin, a teraz do gry dołącza producent z Indii.

Mahindra oferuje świetnego SUV-a tańszego niż Dacia Duster

Ten SUV z Indii, który jest tańszy niż Dacia Duster,nazywa się KUV 100 NXT i produkuje go Mahindra. Jeśli budżet na zakup wymarzonego SUV-a, to mniej niż 76 000 zł, to jest to świetna propozycja dla tych, dla których pochodzenie auta nie ma większego znaczenia.

Model Mahindra KUV 100 NXT jest dostępny już od 13 506 euro (64 177,81 zł), a jego producent to jedna z największych indyjskich firm motoryzacyjnych.

kuv 100 mahindra tanszy niż dacia
Mahindra

Gigant z Mombaju sprzedaje go w Hiszpanii

Pięciodrzwiowy SUV z Indii mierzy 3,7 metra i oferuje 243 litry przestrzeni bagażowej. Silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra o mocy 87 KM napędza samochód ważący zaledwie 1190 kg.

Zużycie paliwa w modelu z manualną skrzynią biegów nie 7 litrów, ale to, co niewątpliwie cieszy najbardziej to jego cena. W Hiszpanii kosztuje mniej niż Dacia Duster, hit budżetowej rumuńskiej marki.

Mahindra kiedyś współpracująca z Jeep Corporation dziś ma swój styl. Od 2006 roku zdobywa hiszpańskich klientów, gdzie ma swoją sieć handlową. KUV 100 to nie jedyny model, jaki Mahindra wprowadza do Europy. Ma w zanadrzu 7-miejscowego SUV-a XUV 500, w atrakcyjnej za niecałe 98 000 zł. Dla tych, dla których cena jest ważniejsza od rodowodu samochodu i chcą się cieszyć nowym autem z salonu, to kolejna alternatywa dla modeli od Dacii.

kuv 100 mahindra tanszy niż dacia
Mahindra

To najlepsza alternatywa dla Dacii Sandero „Made in Japan”. Jest świetna i niewiele droższa

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News