To absolutny hit dla kierowców seniorów i kurierów. Bez grama paliwa, a wykupują go w mgnieniu oka

To absolutny hit dla kierowców seniorów i kurierów. Bez grama paliwa, a wykupują go w mgnieniu oka

kierowca senior dodatek

Podaj dalej

Wśród ofert nowych środków transportu, nie brakuje tych, które są świetną alternatywą dla kierowców na porzucenie samochodów i drogiego paliwa. Nie było jednak takich, które pasowałyby tak idealnie do seniorów, albo kurierów, czy listonoszy, którzy w swojej pracy spędzają długie godziny. Nowa propozycja producenta hulajnóg okazuje się być strzałem w dziesiątkę pod tym względem.

Ten świetny model, bez grama paliwa to hit dla kierowców seniorów

Nowa hulajnoga od ZincSports to sposób na wygodny transport bez grama paliwa dla seniorów, kurierów, a nawet listonoszy. W Wielkiej Brytanii marka jest jedną z największych i jedną, która pozwala na jazdę hulajnogą na siedząco. Łączy w sobie funkcje roweru umieszczając je w hulajnodze, także siodełko stało się jej ważnym elementem.

Taka propozycja pozwala po prostu usiąść i cieszyć się korzyściami, jakie daje jazda bez paliwa z imponującym zasięgiem. Pomimo tego, że w Wielkiej Brytanii e-hulajnogi nie wszędzie są dopuszczalną formą transportu poza terenem prywatnym, to model Zinc Venture sprzedaje się na tyle świetnie, że zniknął już z zasobów sklepu internetowego.

ciąg dalszy publikacji pod grafiką

Przejedzie bez ładowania 24 kilometry

Zinc Venture to składany model e-hulajnogi, którym można się poruszać z prędkością 40 km/h. Zasięg pozwala na pokonanie dystansu 24 kilometrów bez konieczności ładowania. Solidna rama, 14-calowe pneumatyczne gumowe opony i wbudowane amortyzatory zapewnią komfortową jazdę. Ponadto dzięki podwójnemu hamulcowi tarczowemu można bezpiecznie się zatrzymać. Stanie przestało być konieczne na e-hulajnodze, co pozwala na komfortowe podróżowanie starszym kierowcom, lub tym, którzy dużo godzin spędzają za kółkiem, dostarczając np. jedzenie lub pocztę.

Nowa hulajnoga elektryczna z siedzeniem waży 17,3 kg, ma mechanizm szybkiego składania, który ułatwia niezbędne przenoszenie i przechowywanie. Ma również wielofunkcyjny wyświetlacz LED pokazujący prędkość, zasięg i tryb jazdy, a także podpórkę dla dodatkowej stabilności.

Port ładowania znajduje się na spodzie ramy, a wszystko, co trzeba zrobić to po prostu podłączyć kabel do portu i naładować e-hulajnogę w ciągu 3,4 godzin. Dzięki tej kompaktowej, ale solidnej hulajnodze, wygodnie mogą nią podróżować dorośli o wadze do 120 kg.

Kierowcy korzystający z hulajnogi elektrycznej Zinc Venture mogą wybierać wśród różnych trybów prędkości oraz opcji przednich i tylnych świateł bezpieczeństwa. Rzadko się zdarza, by pomyślano, że osoby starsze też są dobrym celem dla marketingu e-hulajnóg. Te świetnie się sprzedają i warto by było mieć je w ofercie na wynajem. Zakup takiego modelu to spory wydatek jak dla seniorów. Trzeba na niego wydać 500 funtów, czyli 2 600 zł.

NIE PRZEGAP

Nie ma drugiej tak dobrej propozycji. Nowe dopłaty od lutego to aż 150 000 zł – nie trzeba ich wcale zwracać

Zarobili miliony, oferując kierowcom tankowanie paliwa. Po 13 latach odkryto, że stacja paliw działa kompletnie nielegalnie

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News