Ta ulepszona Skoda to będzie sukces na miarę Dacii. Znacznie przewyższy też innych rywali

Ta ulepszona Skoda to będzie sukces na miarę Dacii. Znacznie przewyższy też innych rywali

konkurent dla dacii nowa skoda scala

Podaj dalej

Nie jest tajemnicą, że Skoda nie jest niskobudżetową marką, ale jej modele mają tak doskonały stosunek jakości do ceny, jak te od Dacii. Czeska marka może się poszczycić wieloma sukcesami, bo w przeciwieństwie do wielu marek, wie jak je ulepszać, by zdobyć klientów. Przykładem może tu być Octavia czy rodzina Superb.

Ten ulepszony model to konkurent dla taniej Dacii w 2023 roku

Czeska marka odświeży jeden ze swoich najtańszych modeli w 2023 r, by odnieść sukces na miarę modeli Dacii. Marka, która należy do grupy Volkswagen, nie jest budżetowa, ale zatrudnieni w niej specjaliści doskonale wiedzą, że ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny niektóre jej modele mają szansę konkurować z bezpośrednimi rywalami dla tych, z gamy Dacii.

Škoda ma na swoim koncie wiele sukcesów sprzedażowych. Dzięki jej doskonałemu stosunkowi ceny do jakości, jej modele nadal są kupowane przez zdecydowaną większość kierowców w Europie. W nadchodzącym 2023 roku dwa ważne modele marki otrzymają ważne aktualizacje. Oprócz Octavii pojawi się także oczekiwana premiera nowej generacji Superba .

Nie będą w czołówce najlepiej sprzedających się samochodów i Skoda o tym wie, mają stanowić wzorce w swoich segmentach. W asortymencie najlepiej sprzedających się samochodów będzie królować zupełnie co innego.

Zmodernizowana Škoda Scala może być hitem 2023 roku

Škoda Scala, reprezentująca segment kompaktów czeskiej marki ostatnio straciła na znaczeniu. Co nie znaczy, że dla wielu kierowców jest bardzo interesującą opcją.
Model reprezentuje doskonały stosunek jakości do ceny. Ponadto oferuje ładowność znacznie przewyższającą większość bezpośrednich rywali. W ten sposób jest zagrożeniem nawet dla innych modeli z grupy Volkswagen tj. VW Golf, czy Seat Leon.

W 2023 roku model doczeka się aktualizacji. W rezultacie nowa Scala, będzie reprezentować nowy styl projektowania marki. Ponadto Czesi wprowadzą istotne zmiany w zakresie zakresu mechaniki, obejmujące ulepszenia w postaci bardziej wydajnych silników. Ważnymi zmianami objęto skrzynie biegów, które pozwolą na bardziej dynamiczną reakcję.

Ceny odnowionej Skody Scali, będą nieco wyższe, a pierwsze dostawy przewiduje się w drugiej połowie 2023 roku.

NIE PRZEGAP

Żaden rywal nie może się tym pochwalić. Wśród wielu modeli, ten samochód to prawdziwy hit dla mas

To prawdziwa promocja na koniec roku. Nowy samochód, lepiej niż dobrze wyposażony za mniej niż 61 000 zł

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News