Jak kraść to miliony, które pomoże ci wydać McLaren. Senna z włókna węglowego, to mokre marzenie facetów

Jak kraść to miliony, które pomoże ci wydać McLaren. Senna z włókna węglowego, to mokre marzenie facetów

Podaj dalej

McLaren Senna jest jednym z najbardziej ekskluzywnych hypercars, jakie kiedykolwiek zbudowano, ale to nie znaczy, że nie można uczynić go bardziej wyjątkowym.

Ten konkretny klient wybrał bardzo wyjątkową specyfikację, która obejmuje odsłonięte panele z włókna węglowego i złote akcenty.

Podczas Geneva Auto Show 2018 producent zaprezentował pięć specjalnych edycji Senny. Jedna z nich  zawierała motyw Carbon. Tym wyjątkowym projektem zarządza McLarens Special Operations (MSO). To ona jest odpowiedzialna za spełnianie marzeń i wyjątkowych wymagań klientów.

McLaren za 1,5  mln dolarów będzie śmigał po Londynie

Zbudowanie takiej wyjątkowej  Senny wymaga szczególnej dbałości o szczegóły, ponieważ splot włókna węglowego musi być idealnie dopasowany. McLaren używa błyszczącej, przezroczystej powłoki, aby chronić włókno przed żywiołami.

Producent  twierdzi, że potrzebuje około  1000 godzin aby skonstruować model z włókna węglowego. Koszt samego włókna węglowego, szacuje się na ponad 420 000 USD.

Motor1

Właściciel bardzo lubi wersje carbon, ponieważ posiada również Bugatti Chiron z włókna węglowego

Jeśli chcesz otrzymać formalną wycenę, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem firmy McLaren. Wcześniej skontaktuj się z bankiem w sprawie kredytu.  Niestety  na taki wózek, nie wystarczy kasy nawet ze wszystkich bankomatów przy Biedronkach. Trzeba jednak przyznać, że efekt jest piorunujący.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News