Dacia Spring z rekordem zamówień! Budżetowy elektryk idzie jak ciepłe bułeczki

Dacia, budżetowa marka będąca częścią Grupy Renault ma powody do świętowania. W ciągu 8 miesięcy osiągnęła rekordową liczbę zamówień elektrycznego modelu Spring. To efekt programu przedsprzedaży, jaki po raz pierwszy uruchomiła.

dacia-spring z rekordowa sprzedaza
Podaj dalej

Dacia Spring to najbardziej pożądany samochód elektryczny?

Wygląda na to, że w Europie klienci oszaleli na punkcie przystępnych cenowo elektryków od Dacii. Wystarczyło 8 miesięcy by firma mogła świętować okrągłą liczbę 40 tys. zamówień modelu Spring. Część z nich a dokładnie 15 tys. już trafiło do klientów.

Program przedsprzedaży zatem bardzo się przydał, bo w ciągu 3 miesięcy ( od marca do czerwca) Dacia zebrała 16 tysięcy rezerwacji wśród klientów z Włoch, Niemiec, Francji i innych europejskich krajów. Co oznacza, że średnio otrzymywała miesięcznie ok. 5 tysięcy zamówień.

dacia-spring rekordowa sprzedaż

Rumuński producent podbija klientów innych marek

To nie koniec powodów do świętowania. Jak się większość z chętnych na nową Dacię Spring, to zupełnie nowi klienci. Jak donosi Insideevs, we Francji jest to 8 na 10 klientów.

Największym atutem przemawiającym za kupnem Dacii Spring jest rzecz jasna jej przystępna cena. Trudno się dziwić, bo jest to najtańszy samochód elektryczny w Europie. Ponadto ma niezłą specyfikację i gustownie wygląda. Cóż więcej potrzeba by mieć dobry nowy samochód na co dzień?

Spring skutecznie uwodzi klientów stylizacją i przystępną ceną adekwatną do jakości i wyposażenia.

„Oferując całkowicie elektryczny samochód miejski z SUV-em w przystępnej cenie, Dacia pokazała, że ​​trzyma rękę na pulsie. Łatwość użytkowania i ładowania, a także zasięg do 305 km (miasto WLTP cykl 230 km w WLTP łącznie) sprawiają, że jest to odpowiednie narzędzie mobilności dla większości Europejczyków, którzy przejeżdżają tylko około 30 km dziennie- pisze na swojej stronie Dacia

W Polsce Dacia Spring oferowana jest w dwóch wersjach: Comfort i Comfort Plus. Cena pierwszej wersji startuje do 77 900 zł. Ponieważ wygląda na to, że wystartowała prawdziwa r-EVolucja, możesz skonfigurować swojego Springa tutaj. O tym, że jest świetna nie trzeba przekonywać nikogo, kto ją widział w teście łosia.

dacia-spring 2021

Przeczytaj również