Dacia napędzana LPG bije rekordy w Europie. To ekologiczny hit na każdą kieszeń, który pozwala zaoszczędzić 40% paliwa

Dacia napędzana LPG bije rekordy w Europie. To ekologiczny hit na każdą kieszeń, który pozwala zaoszczędzić 40% paliwa

dacia-sandero LPG odszczednosc paliwa hit

Podaj dalej

Dacia znajduje się na pierwszym miejscu wśród samochodów oferowanych z paliwem LPG. Gama ECO-G to ekologiczna alternatywa w zasięgu kieszeni każdego kierowcy. Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat rynek samochodów napędzanych LPG w Europie odnotował wzrost o +35%. Dziś coraz częściej kierowcy decydują się na ten wybór paliwa i podwójnych silników. Co ciekawe w samych Włoszech, jeździ już ponad 2,5 miliona napędzanych benzyną i LPG.

Dacia oferuje świetny silnik napędzany benzyną i LPG

Dacia wiedzie prym w Europie, jeśli chodzi o napęd LPG a jej podwójnie zasilany silnik to świetne rozwiązanie: ekonomiczne, ekologiczne i dostępne dla wszystkich. To ostatnie właśnie zadecydowało o tym, że zdobywa uznanie wśród kierowców i napędza sukces budżetowej rumuńskiej marki.

LPG to coraz chętniej wybierany rodzaj paliwa do napędzania samochodów, nie tylko w Polsce. Obecnie na całym świecie jeździ już około 28 milionów pojazdów napędzanych tym paliwem. Stało się tak, odkąd producenci zaczęli oferować to rozwiązanie w nowych samochodach. Kierowcy już nie muszą ich kupować na rynku wtórnym. LPG jest ekonomiczny, przyjazny środowisku a sieć dystrybucji znacznie wzrosła. Jadąc Dacią na wakacje we Włoszech, możesz skorzystać z ponad 4500 stacji, gdzie zatankujesz samochód.

dacia-duster-z LPG oszczędność paliwa
Dacia

Budżetowa marka bije rekordy sprzedaży modeli zasilanych LPG

Obecny tren na rynku LPG ma charakter wzrostowy, a Dacia odnotowała spektakularny wynik i znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu rynku samochodów zasilanych ciekłym paliwem. Tylko we Włoszech Dacia sprzedała prawie 250 000 pojazdów na płynny propan we Włoszech, z udziałem w rynku, który osiągnął 40% w pierwszych czterech miesiącach 2022 r.

Obecnie dwóch na trzech klientów Dacii wybiera silnik ECO-G: ekologiczną alternatywę, która pozwala zaoszczędzić na wydatkach na paliwo, a ponadto znajduje się w zasięgu możliwości finansowych wielu klientów.

Dacia z LPG oszczędność paliwa
Dacia dla przedsiębiorców

Stawiając na Dacię możesz zaoszczędzić do 40% paliwa na każdym pełnym zbiorniku

Nowoczesna i zorientowana na klienta filozofia marki bardzo się zmieniła na przestrzeni lat. Dziś świetnie reaguje na nowe trendy na rynku. Teraz zgodnie z potrzebami oferuje to, czego pragną kierowcy- ekologiczne rozwiązanie, dostępne dla wszystkich. Tak narodziła się seria ECO-G, która gwarantuje duże oszczędności pod wieloma względami.

Wybierając Dacię z LPG, nie rezygnujesz z niczego i dostajesz to w niskiej cenie. Ponadto możesz zaoszczędzić do 40% na każdym pełnym zbiorniku w porównaniu z benzyną. Rekordowy zasięg Daci Sandero pozwala przejechać ponad 1300 km bez tankowania. Dlatego ten ekonomiczny najlepiej się sprzedaje na rynkach zagranicznych. Nie zdziw się, gdy zobaczysz, jak bardzo popularny jest we Włoszech. Nikt nie chce przepłacać, jeśli może jeździć ekonomicznym i ekologicznym nowym samochodem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News