Audi na stoku narciarskim, wywołało wielkie emocje

Audi na stoku narciarskim, wywołało wielkie emocje

audi a4

Podaj dalej

Kierowca Audi A4 Allroad, znalazł się na złej drodze. System nawigacji samochodowej, pokierował go na środek stoku narciarskiego w Lackenhof am Ötscher.

Najwięcej emocji podczas niedzielnych zjazdów na nartach w Lackenhhof, wzbudził widok samochodu na stoku.

Nie miał nart, ale miał quattro

W niedzielne popołudnie w Ötscher w Dolnej Austrii, stoki są pełne narciarzy i miłośników sportów zimowych. Kierowca Audi nie miał w planach kręcenia kolejnego filmu o potędze napędu quattro, ale zastosował się do informacji w swoim systemie nawigacyjnym.

41-letni mężczyzna pierwotnie znajdował się na leśnej drodze i przejechał odległość około 1 km, zanim sytuacja wydała mu się podejrzana.

Foto www.bergfex.com

Kierowca Audi próbował zawrócić

Kiedy mężczyzna zorientował się, że wylądował na stoku narciarskim, próbował zawrócić z powrotem. Ostatecznie już pod koniec wyjazdu, beznadziejnie utknął w śniegu.

Audi A4 Allroad pomimo napędu na wszystkie koła i podwyższonego zawieszenia, zwyczajnie zagrzebało się w śniegu. Do akcji ratunkowej rzuciła się regionalna policja i kilku narciarzy.

Audi A4
Foto Heute.at

Połączone siły ostatecznie przyczyniły się do uwolnienia samochodu od mas zalegającego śniegu. Kierowca mógł kontynuować podróż i miejmy nadzieję, że pokusi się o aktualizację map w swoim systemie nawigacji.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News