WRC 2021: Hyundai Motorsport podał skład

Hyundai Motorsport po wywalczeniu tytułu rajdowego mistrza świata wśród producentów ogłosił skłąd kierowców, którzy będą bronić trofeum w przyszłym roku.

WRC 2021: Hyundai Motorsport podał skład
Podaj dalej

Zgodnie z przewidywaniami dwa modele i20 Coupe WRC otrzymają Thierry Neuville i Ott Tanak. Trzecim autem będą się dzielić Dani Sordo i Craig Breen.

Mam szczęście, że jestem częścią tego zespołu od samego początku. Co roku rozwijamy się. Wywalczenie drugiego zwycięstwa na Rajdzie Sardynii było świetnym przykładem tego, jak możemy nadal odnosić sukcesy – mówił Sordo.

Czytaj też: Michelin żegna WRC. Marka podsumowała blisko 50 lat startów

Możliwość rywalizacji w WRC z Hyundaiem to spełnienie marzeń. Pokazałem nasz potencjał zdobywając drugie miejsce w Estonii. Zespół pokłada wiarę we mnie oraz Paula i liczy na podobne wyniki w 2021 roku – dodał Craig Breen.

Wszyscy czterej kierowcy pokazali w tym roku prędkość i zaangażowanie. Wygrywaliśmy i stawaliśmy na podium. Nasze załogi oferują idealną mieszankę doświadczenia i mistrzowskich aspiracji w 2021 roku. Cieszymy się, że są z nami – komentował Andrea Adamo, szef zespołu.

Sezon WRC 2021 rozpocznie się za nieco ponad miesiąc. W dniach 21-24 stycznia załogi powalczą na Rajdzie Monte Carlo.

Przeczytaj również