Kierowca premierem, pilot gangsterem. Kolejny rajdowiec trafia na ekran

Kierowca premierem, pilot gangsterem. Kolejny rajdowiec trafia na ekran

Podaj dalej

Znany polski pilot rajdowy Łukasz Włoch zadebiutuje wkrótce na ekranie. Po przygodzie Huberta Maja w filmie Kobiety Mafii, tym razem przyszła kolej na Włocha, który w serialu Canal+ zagra gangstera.

Łukasz Włoch jest bez wątpienia postacią kontrowersyjną, ale do serialowego gangstera mu daleko. Pilot nie należy do najgrzeczniejszych i z podniesioną przyłbicą wyraża swoje opinie, najczęściej w bardzo dosadny sposób.

Oryginalna seria dokumentalna Canal+ poświęcona jest legendarnym polskim policjantom zwanym Przykrywkowcami – odpowiadają oni za największe sukcesy walki ze zorganizowaną przestępczością, rozbicia gangów i udaremnienie wielu nielegalnych akcji.

Reżyser Sylwester Latkowski, twórca głośnych dokumentów „Blokersi” i „Klatka”, tym razem odsłania kulisy ich pracy. Tytułowi Przykrywkowcy po raz pierwszy odsłaniają twarze, zdradzają szczegóły tajnych operacji policyjnych oraz wprowadzają osoby postronne w swój żargon i specyfikę swojego środowiska. Do tej pory nikt nie miał dostępu do tego fascynującego świata.

Włoch wcieli się w serialu w rolę gangstera. Przypominamy, że swój epizod na ekranie zaliczył też niedawno Hubert Maj. Kierowca rajdowy zagrał w filmie Kobiety Mafii Patryka Vegi.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News