Właściciel tej Tesli znalazł się w niemałych tarapatach. Po miesiącu od zakupu odpadła mu kierownica

Właściciel tej Tesli znalazł się w niemałych tarapatach. Po miesiącu od zakupu odpadła mu kierownica

Podaj dalej

Właściciel Tesli Model 3 w Wielkiej Brytanii udał się na portal Twitter, aby ujawnić, że z jego świeżo dostarczonego elektryka po miesiącu odpadła kierownica. New York Post donosi, że w trakcie cofania na swoim podjeździe z samochodu oderwała się kolumna kierownicy. 

 – Elon Musk, kierownica odpadła w moim samochodzie! Jestem zaniepokojony, że reszta też się rozpadnie. Czy można zbadać, dlaczego tak się stało z samochodem, który ma nieco ponad 1 miesiąc? – napisał na Twitterze. 

Poszkodowanym jest 43-letni Jason Tuatara, który odebrał swój samochód 20 marca. 26 marca ukończył podróż o długości 32 km, po czym kierownica odpadła na podjeździe. 

– Dosłownie wisiała na drutach w moich rękach. Mój mąż nie uwierzyłby, gdyby nie zobaczył tego na własne oczy – powiedział dla New York Post. 

Tesla

Zaniepokojony właściciel szybko skontaktował się z teslą. Model 3 został zabrany w celu naprawy i wrócił następnego dnia z prawidłowo zamontowaną kierownicą. 

– Tesla potwierdziła, że kierownica nie została przymocowana śrubą do nadwozia samochodu. Przyglądają się temu, co wydarzyło się podczas produkcji. Agencja Driving and Cecile w UK również prowadzi swoje pełne dochodzenie – dodał Jason.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News