Toyota lobbuje za brakiem zakazu Diesla i benzyny! Jest ważna petycja do podpisania

Toyota lobbuje za brakiem zakazu Diesla i benzyny! Jest ważna petycja do podpisania

toyota-ma-szanse-stac-sie-liderem-branzy

Podaj dalej

Toyota jest jednym z największych lobbystów na świecie przeciwko prawom związanym z samochodami elektrycznymi. Japoński producent nie chce wprowadzenia praw chroniących nas przed katastrofalnym załamaniem klimatu i chce, aby Diesel i benzyna pozostały na świecie w niezmienionym stanie. 

Toyota – robisz to źle!

toyota-rumion-kombi-mpv-minivan

Publiczne oburzenie w Kalifornii w zeszłym roku pozwoliło Toyocie wycofać się z pozwu o zablokowanie tam działań na rzecz klimatu. 

Według doniesień New York Times i The Guardian, Toyota – gigantyczny japoński producent samochodów – zdobył reputację ekologiczne przemysłu, a teraz jej nadużywa. Toyota miała szansę stać się właścicielem zielonego rynku samochodów, ale zasnęła za kierownicą. 

Inni producenci wyszli na prowadzenie, a Japończycy lobbują, aby zapobiec nakazom dotyczącym samochodów elektrycznych i przepisom dotyczącym czystego powietrza. 

Trzeba to zatrzymać

toyota

Brudny biznes Toyoty nie skończy się, dopóki inwestorzy, pracownicy i klienci nie zażądają zmian. Niektórzy inwestorzy już zaczynają narzekać, ale to wciąż za mało. Dlatego musimy sprawić, by kampania klimatyczna internautów w sprawie Toyoty była tak duża, by nie mogli jej przegapić. 

Jeśli zdołamy zmobilizować więcej ludzi do podpisania petycji, może uda się zatrzymać brudną robotę Toyoty? Podpisz i podziel się petycją do Toyoty, aby przestała lobbować za paliwami kopalnymi i naprawdę stała się ekologiczna!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News