Ten skodziarz za żadne skarby nie chciał uznać swojej winy. Bójka według niego to najlepsza opcja

Ten skodziarz za żadne skarby nie chciał uznać swojej winy. Bójka według niego to najlepsza opcja

Podaj dalej

Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek 15 czerwca w okolicach Poznania. Skodziarz najpierw wymusił pierwszeństwo, wjeżdżając na rondo, a gdy usłyszał klakson, za żadne skarby nie chciał uznać swojej winy. Oprócz obrażania i gróźb, był też skłonny do bójki. 

Skąd się biorą tacy ludzie?!

skodziarz bójka

Niestety – polskie drogi to jakiś ewenement na skalę światową. Co chwila widzimy nagrania z wideorejestratorów, gdzie kierowcy się obrażają, nie udzielają pomocy, albo uciekają z miejsca zdarzenia. Tym razem skodziarz wybuchł, mimo iż nie doszło nawet do kolizji. 

Nagrywający wideo dojeżdża do ronda, a z prawej strony nadjeżdża kierowca Skody Octavia. Wjechał wprost przed nagrywającego, a ten użył klaksonu. Naszym zdaniem – niepotrzebnie. W końcu do tego, aby doszło tu do stłuczki, było naprawdę daleko, a wymuszenie nie było duże. 

Wydaje się jednak, że kierowca kombi tylko czekał na tego typu zaczepkę. Od razu uderzył w hamulce i otworzył drzwi, wykrzykując groźby w kierunku nagrywającego. Po chwili sytuacja jednak nieco się uspokaja, a skodziarz odjeżdża wykrzykując ostatnie groźby. 

skodziarz bójka

Dogrywka

Gdy wydawało się, że sytuacja jest już opanowana, pan w skodzie postanowił zatrzymać się tuż za rondem, wstrzymując ruch i włączając lewy kierunkowskaz. Po chwili, w trakcie jazdy znów otwiera drzwi i wykrzykuje jakieś słowa w kierunku nagrywającego, jednak tym razem nie można odczytać, co chodziło mu po głowie. Możemy się jednak domyślać. 

Kilkaset metrów dalej, przed zakrętem, postanowił kolejny raz mocno uderzyć w hamulec. Domyślamy się, że miał nadzieje na to, że nagrywający całe zdarzenie nie zdąży powtórzyć jego manewru i wmontuje mu się w tył samochodu. 

skodziarz bójka

Teraz będzie musiał się tłumaczyć policji

Nagrywający był jednak sprytniejszy, a w opisie filmu dowiadujemy się, że zamierza udostępnić to nagranie policji. I bardzo dobrze, bo tego typu zachowania nie powinny mieć w ogóle miejsca. Jaka kara powinna spotkać go za takie zachowanie?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News