Tak się zarabia pieniądze! Dealer Chevroleta dał 104-letniemu dziadkowi samochód „za darmo”

Tak się zarabia pieniądze! Dealer Chevroleta dał 104-letniemu dziadkowi samochód „za darmo”

Podaj dalej

Kiedy dealerzy samochodowi pojawiają się w nagłówkach, zazwyczaj chodzi o włamania, pożary, lub złe traktowanie klientów. Tym razem jednak mamy dobre wiadomości. Nowojorski dealer Chevroleta podarował starszemu weteranowi nowy samochód całkowicie za darmo. Tak się zarabia pieniądze!

104-letni weteran Clint Johnson odwiedził w zeszłym tygodniu nowojorski salon Chevroleta „Joe Basil Chevrolet”. Starszy pan chciał kupić dla siebie nowy samochód, jednak dealer miał inny pomysł. 

Dlaczego „za darmo”?

Clint the 104-year-old war vet wanted to purchase a new 2020 Chevy Sonic from us, but we thought since he already…

Gepostet von Joe Basil Chevrolet am Freitag, 25. September 2020

Musimy przyznać, że ruch nowojorskiego dealera był naprawdę genialny. Choć szczegóły dotyczące służby 104-letniego weterana nie są nam znane, wiek, jak i lotnicza czapka sugerują, że służył na II wojnie światowej. Dlatego też otrzymał samochód nie do końca „za darmo”, bowiem Amerykanie przywiązują dużą wagę do zasług dla kraju. 

104-letni pan Johnson chciał kupić dla siebie Chevroleta Sonica z 2020 roku. Dealer nie widział jednak lepszego sposobu, aby podziękować mu za jego usługi, niż przekazanie kluczyków za darmo. 

To już nie pierwszy darmowy samochód tego dealera 

chevrolet-za-darmo-pieniądze

Joe Basil Chevrolet ma doświadczenie w tego rodzaju hojności. Przez cały rok 2019 prowadził program „Pojazdy dla weteranów”. Ze względu na pandemię koronawirusa akcja została przerwana, jednak dealer przeszedł do sedna i po prostu przekazał samochód pierwszej osobie, którą uznał za odpowiednią. 

W czasach social mediów trzeba przyznać, że taki ruch jest naprawdę genialny. Przekazanie samochodu za darmo wiąże się z dużym echem w internecie, a o nowojorskim salonie usłyszy cały świat. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Nowego Jorku i okolic chcąc kupić Chevroleta pojadą właśnie tam. 

Co więcej, Chevrolet Sonic to jeden z najgorzej sprzedających się samochodów w ofercie marki. Możliwość pozbycia się jednego z nich została przyjęta przez dealera z zadowoleniem. Zeszłoroczny program rozdawnictwa samochodów pozwalał weteranom wybrać pojazd, jaki chcą. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News