Polacy oszaleli - to paliwo jest dziś dużo, dużo tańsze! Korzyści nie tylko dla portfela - [GDZIE ZATANKOWAĆ?]

Polacy oszaleli - to paliwo jest dziś dużo, dużo tańsze! Korzyści nie tylko dla portfela - [GDZIE ZATANKOWAĆ?]

diesel stacja paliwo

Podaj dalej

Paliwo z każdym dniem jest coraz droższe, a polscy kierowcy szukają sposobu na oszczędność. W końcu nikt z nas nie chce wyrywać sobie włosów z głowy podczas tankowania samochodu. Na szczęście stacje benzynowe wychodzą na przeciw z licznymi promocjami. Dziś to paliwo jest dużo tańsze – SPRAWDŹ TUTAJ.

Tańsze paliwo – sprawdź szczegóły promocji

diesel tankowanie paliwo

Tankując to wybrane paliwo mamy do czynienia z klasyczną sytuacją win-win. Nie dość, że jest ono dzisiaj w promocyjnej cenie (możemy zatankować tyle litrów, na ile mamy ochotę), to jeszcze pozwoli ono obniżyć spalanie naszego samochodu. 

Tylko dzięki lepszej benzynie wasz samochód będzie mógł spalać około 15-20% mniej. Wszystko za sprawą wyższej liczby oktanowej i „czystszej” benzyny. Wasz silnik, jadąc na tym paliwie, nie potrzebuje tak bardzo wysilać się jak na standardowej, dzięki czemu wskaźnik spalania na 100 kilometrów powinien się obniżyć. 

Bezpieczeństwo 

chrzczone paliwo diesel

Wszyscy wiemy, że wraz z wiekiem i kolejnymi kilometrami silnik w naszym samochodzie będzie tracił moc. Możemy jednak temu przeciwdziałać, tankując paliwo lepszej jakości. 

Co więcej, będzie ono zapobiegać osadzaniu się nagaru i niezdrowego dla silnika osadu. Tak więc, tankując dziś to paliwo w promocyjnej cenie, nie tylko nasz portfel się ucieszy, ale także silnik naszego samochodu. Sprawdź szczegóły promocji tutaj.

Większość klientów, która zdecydowała się wypróbować promocję, pozostała przy tankowaniu tego rodzaju paliwa. To tylko świadczy o tym, że faktycznie działa. Może to czas, żebyś i ty się o tym przekonał?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News