Piękny Nissan Skyline GT-R V Spec II z 2000 r. Delikatny tuning sprawia, że wygląda idealnie

Piękny Nissan Skyline GT-R V Spec II z 2000 r. Delikatny tuning sprawia, że wygląda idealnie

Nissan-Skyline-GT-R-V-Spec-II-4-1536x1023

Podaj dalej

Nic nie dorównuje wyczynowemu samochodowi sportowemu z Japonii, a spośród wszystkich zapadających w pamięć modeli produkowanych przez dziesięciolecia niewiele może dorównać atrakcyjnością Nissanowi Skyline generacji R34.

Ten Nissan jest idealny

Nissan-Skyline-GT-R-V-Spec-II-4-1536x1023

Skyline pojawił się po raz pierwszy w 1957 roku i stał się szczególnie atrakcyjny w generacjach R32, R33 i R34, ostatecznie stając się ikoną kultury dzięki filmom takim jak 2 Fast 2 Furious. Co czyni R34 jeszcze bardziej pożądanym w Stanach Zjednoczonych, to fakt, że importowanie go nie będzie łatwe aż do wygaśnięcia 25-letniej reguły w przyszłym roku.

Ten konkretny R34 Skyline jest wariantem V-Spec II i jest modelem z 2000 roku. Nie jesteśmy pewni, w jaki sposób został zaimportowany do Stanów Zjednoczonych, ale może podlegać wyłączeniu „tylko na pokaz”, które ogranicza liczbę mil, które można nim przejechać każdego roku. Niezależnie od tego, jest naprawdę fajny i jeszcze bardziej imponujący dzięki przyciągającemu wzrok zestawowi Strasse Wheels, którym się kołysze.

Szczypta tuningu

Nissan-Skyline-GT-R-V-Spec-II-4-1536x1023

Te koła, nazwane R10 Competition Series, mają wymiary 19×11 na wszystkich czterech rogach i mają błyszczące czarne wykończenie środka, a następnie wykończenie krawędzi z włókna węglowego. Nie zawsze lubimy koła, które zawierają włókno węglowe w swojej konstrukcji, ale uważamy, że w tym przypadku działa to bardzo dobrze.

W trakcie jego produkcji zbudowano kilkanaście odmian Nissana Skyline R34. V-Spec jest jednym z bardziej powszechnych, ale także jednym z najbardziej wszechstronnych, korzystających z większości tych samych komponentów wydajności, co model standardowy, ale dodając kilka dodatkowych elementów aerodynamicznych, kanałów wentylacyjnych hamulców, tylnego dyfuzora i mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. Modele V-Spec II, takie jak ten, były również standardowo wyposażone w maskę z włókna węglowego wraz z małym kanałem NACA.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News