[MEGA OKAZJA] Gry Project Cars 2 i Project Cars 3 za pół-darmo. Musisz się jednak pospieszyć!

[MEGA OKAZJA] Gry Project Cars 2 i Project Cars 3 za pół-darmo. Musisz się jednak pospieszyć!

project-cars-3-2-okazja

Podaj dalej

Project Cars, symulator wyścigów samochodowych opracowanych przez Slightly Mad Studios, wyróżnia się na tle innych kultowych marek jak Gran Turismo czy Forza Motorsport. Wszystko dzięki sandboxowemu podejściu jego twórców. Obecnie dwie najnowsze gry z serii dostępne są za pół-darmo. 

Project Cars w mega promocji

project-cars-promocja

W zeszłym roku Project Cars osiągnął swoją trzecią iterację i wciąż oferuje całkiem dobrze odwzorowane wrażenia z jazdy. To prawdopodobnie jeden z powodów, dla których ludzie ze Sligtly Mad Studios zdołali zaangażować w rozwój gry tak wiele znanych nazwisk. Przy fizyce jazdy pomagał m. in. Ben Collins (Stig z Top Gear), czy Nicolas Hamilton (kierowca ETCC, brat Lewisa). 

Choć wielu fanów uważa, że najlepszą grą z serii była „jedynka”, również Project Cars 2 ma wielu swoich fanów. Oznacza to, że „trójka” jest najsłabszym ogniwem. Wielu graczy, zwłaszcza najbardziej zagorzałych fanów symulatorów narzeka, że jest zbyt mainstreamowa.

project-cars-promocja

Ci, którzy chcieliby dać szansę sprawdzenia gry na własnej skórze, ucieszą się, że wydawca serii prowadzi ogromną wyprzedaż na Steam. Oryginalna gra Project Cars (jedynka) nie jest objęta wyprzedażą, ale wszystkie inne gry i dodatki DLC są mocno przecenione. Wydarzenie Project Cars Midweek Sale zakończy się 20 sierpnia, więc fani symulacji mają tylko kilka dni na podjęcie decyzji, aby zgarnąć któryś z tych tytułów. 

Taniocha, nic tylko brać

Tańszy z nich, Project Cars 2, dostępny jest za jedynie 26,98 zł. Podczas gdy najnowsza odsłona serii, Project Cars 3, jest w sprzedaży za 74,70 zł. Obie gry pierwotnie były sprzedawane za odpowiednio 180 zł i 240 zł, jednak obecnie nikt nie da za nie takiej kwoty. 

Wszystkie DLC do obu gier są również w sprzedaży. Ale lepszym rozwiązaniem będzie wybór przepustki sezonowej, która jest obniżona o 50% i po prostu wychodzi taniej. 

project-cars-promocja

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News