Nowe logo KIA wprowadza ogromne zamieszanie. Ludzie nie wiedzą, co to jest

Nowe logo KIA wprowadza ogromne zamieszanie. Ludzie nie wiedzą, co to jest

kia

Podaj dalej

Kia wprowadziła swoje nowe logo z rekordowym wyświetlaczem pirotechnicznym w 2021 roku, ale wydaje się, że wielu konsumentów jest zdezorientowanych nowym projektem.

W szczególności użytkownik Twittera @Shwinnabego zauważył, że liczba wyszukiwań hasła „KN car” w Google znacznie wzrosła od lata 2021 r., kiedy modele z nowym logo stały się coraz bardziej popularne. To zamieszanie wykracza poza wyniki wyszukiwania, ponieważ post na Reddicie wyświetlał zdjęcie samochodu Kia Carnival z zapytaniem „Model samochodu KN?”

Dane Google Trends pokazują, że to zjawisko nie ogranicza się tylko do Stanów Zjednoczonych, ponieważ mieszkańcy Australii, Kanady i Wielkiej Brytanii wyszukują hasła „KN SUV”, „KN car brand price” czy „KN car brand electric”. ” Wyszukiwania w Ameryce są podobne i obejmują „Co to jest marka samochodów KN”, „Samochód KN Carnival”, „Co to jest KN” i „Samochód KN Telluride”.

Podczas gdy miesięcznie jest około 30 000 wyszukiwań hasła „KN car”, Tire Meets Road zauważyło, że „Kia” uzyskuje 1,83 miliona wyszukiwań w tym samym okresie, więc 30 000 to względny spadek w skali. Wydaje się jednak, że często wpisanie „KN c” w przeglądarce Google Chrome automatycznie sugeruje „KN Car” i „KN Car Brand”.

Na pierwszy rzut oka wygląda to na złą wiadomość, ale warto zauważyć, że ludzie są tak zafascynowani pojazdami Kia, że ​​aktywnie ich szukają, nawet jeśli nie wiedzą, czym one są. To nie jest idealne, ale pokazuje, że ludzie chcą dowiedzieć się o nich więcej.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News