Niewidomy znalazł "sposób" na drogi Diesel. Nie uwierzysz, co odstawił na stacji benzynowej

Niewidomy znalazł "sposób" na drogi Diesel. Nie uwierzysz, co odstawił na stacji benzynowej

Podaj dalej

Benzyna i paliwo typu Diesel nieustannie drożeje, a kierowcy w Polsce zaczynają sobie z tym radzić na własne „sposoby”. Ten kierowca musiał być chyba niewidomy, bo próbował ukraść paliwo, a obok niego tankował… policjant. Co trzeba mieć w głowie, żeby odstawić taki numer? A to jeszcze nie wszystko. 

Diesel i benzyna za drogie

Zwrot akcyzy za diesel

Jak informuje portal bochniazbliska.pl, 43-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego chciał znaleźć sposób na drożejące paliwo. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kilka dni wcześniej odstawił podobny numer, tylko wtedy mu się „udało”. Diesel i benzyna za drogie na twoją kieszeń? Polecamy jednak skorzystać z TEGO SPOSOBU, jeśli chcesz zatankować dużo taniej. 

Wracając do naszego niewidomego bohatera. Złodziej kilka dni wcześniej ukradł 15 litrów paliwa i uszło mu na to sucho. Facet ewidentnie stracił czujność. Zdarzenie miało miejsce w nocy z wtorku na środę. 

Grzegorz Buczak, KPP w Brzesku: – Funkcjonariusz zauważył, jak do dystrybutora podszedł mężczyzna. Nalał paliwo do dwóch pojemników i usiłował oddalić się ze stacji nie płacąc za paliwo. Policjant zatrzymał mężczyznę. Przyglądając się mu skojarzył go z wizerunkiem złodzieja, którego zapamiętał z innego zgłoszenia.

diesel

Facet musiał się przyznać

Złodziej paliwa typu Diesel przyznał się do kradzieży paliwa z dwóch stacji paliw, a za popełnione czyny grozi mu teraz grzywna. Jeśli wasz portfel cierpi przez tankowanie, polecamy skorzystać z tego sposobu. 

Jeśli zaś chodzi o ceny paliw, te faktycznie osiągają rekordowe sumy. Za benzynę czy paliwo typu Diesel w niektórych miejscach w Polsce musimy zapłacić już ponad 5 złotych. Tak drogo nie było od kilku lat!

PILNE: Dacia wstrzymuje produkcję! Nie będzie najtańszych na rynku samochodów?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News