Mamy świetne wieści dla polskich kierowców! Paliwo na tych stacjach jest dziś dużo tańsze [LISTA]

Mamy świetne wieści dla polskich kierowców! Paliwo na tych stacjach jest dziś dużo tańsze [LISTA]

Podaj dalej

Weekend majowy dobiegł już końca, a ceny paliw wciąż są bardzo wysokie. Mamy jednak świetne wieści dla polskich kierowców. Paliwo na tych stacjach benzynowych jest dzisiaj dużo, dużo tańsze. Gdzie zatankować, aby oszczędzić? Sprawdź TUTAJ! 

Paliwo dużo taniej!

diesel-benzyna-paliwo

Paliwo wciąż kosztuje grubo ponad 5 zł/litr i niestety nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. Na szczęście stacje benzynowe przygotowują dla kierowców ciekawe oferty, obniżając ceny. To paliwo jest dziś znacznie tańsze. Gdzie możesz je zatankować? Sprawdź tutaj. 

Tankowanie korzystając z promocji ma jednak dużo więcej plusów, niż tylko cena. To konkretne paliwo zdecydowanie zmniejszy spalanie w naszym samochodzie, więc nie dość, że zatankujemy je taniej, to jeszcze pokonamy na nim więcej kilometrów. 

Z danych zgromadzonych przez stację paliw wynika, że kierowcy którzy decydują się pierwszy raz skorzystać z promocji, kontynuują tankowanie w wybrane dni paliwa premium. Dlaczego?

Same plusy

shell-paliwo-v-power-pistolet

Ma to bowiem długofalowe pozytywne skutki dla naszego silnika. Paliwo premium w cenie normalnego oznacza, że bez żadnych dodatkowych kosztów robimy swego rodzaju kurację dla naszego samochodu. 

Shell V-Power 95 nie tylko obniży spalanie naszego samochodu, ale zredukuje też tworzenie się różnego rodzaju osadów i nagarów. A to wszystko prowadzi z kolei do tego, że nasz samochód nie będzie tracił na mocy. 

Korzystanie z tej promocji oznacza więc, że pozytywne skutki zobaczymy już po pierwszym tankowaniu (zmniejszone spalanie), ale też po wielu, wielu latach (nagar i utrata mocy). Jak skorzystać z tej promocji? Zobaczcie TUTAJ. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News