Gangsterzy za 2 grosze z Mercedesa słaniali się na nogach, ale chcieli się lać. Po chwili nie byli już takimi "bohaterami"

Gangsterzy za 2 grosze z Mercedesa słaniali się na nogach, ale chcieli się lać. Po chwili nie byli już takimi "bohaterami"

Podaj dalej

Do przerażającego zdarzenia doszło w miniony weekend w okolicach Biłgoraja. Samozwańczy gangsterzy w Mercedesie bardzo chcieli zatrzymać nagrywającego i udowodnić mu swoje racje. Na szczęście kierowca z wideorejestratorem zachował zimną krew. Jednak oglądając to nagranie momentami trzeba pilnować się, aby nie rozbić ekranu smartfona. 

Gangsterzy jak z koziej…

gangsterzy-za-2-grosze-mercedes

Wszystko zaczęło się od przystanku autobusowego. To tam po raz pierwszy widzimy Mercedesa, którym podróżują co najmniej trzy osoby. „Gangsterzy” wyrzucali tam śmieci, a nagrywający postanowił upomnieć ich, używając sygnału dźwiękowego. 

Chwilę później widzimy już szaleńczy pościg Mercedesa za nagrywającym. Gangsterzy kilkukrotnie wyprzedzają go i zajeżdżają drogę, próbując także rękoczynów. Podczas jednego z takich zatrzymań jeden z pasażerów Mercedesa pada na ziemię jak długi. Panowie ewidentnie są pod wpływem i to chyba nie tylko alkoholu.

Warto nadmienić, że nagrywający podróżował z całą rodziną, dzieckiem (w tle słychać również psa?). W końcu ekipa z Mercedesa zatrzymała nagrywającego, a jeden z napastników uderza w szybę. Ostatecznie autorowi nagrania udało się uciec i skontaktować z policją. 

gangsterzy-za-2-grosze-mercedes

Jak karać za takie zachowanie?

Podczas tej akcji napastnik zobaczył, że nagrywający ma na swoim pokładzie wideorejestrator. Wtedy też panowie nieco spuścili z tonu i przestali być takimi „bohaterami”. Niestety, Mercedes uciekł, ale poszkodowany będzie składał zawiadomienie na policję.

Kierowco! Uważaj, na jakich światłach jedziesz. Od jesieni bardzo wysoki mandat za niewłaściwe lampy

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News