Dwayne 'The Rock' Johnson (195 cm) próbuje wsiąść do Porsche Taycana. Nic lepszego dziś nie zobaczysz!

Dwayne 'The Rock' Johnson (195 cm) próbuje wsiąść do Porsche Taycana. Nic lepszego dziś nie zobaczysz!

Podaj dalej

Popularny hollywoodzki aktor Dwayne Johnson, znany też jako „The Rock”, to wielki facet. Oficjalnie mówi się o tym, że ma 196 cm wzrostu i waży prawie 120 kilogramów. Czy zatem zmieści się do najnowszego elektrycznego Porsche Taycan? Odpowiedź już chyba znacie! 

The Rock i Porsche nie idą w parze

Dwayne Johnson Porsche

Emerytowany zawodowy zapaśnik i aktor z listy „A” Dwayne Johnson to potężny gość. Bardziej niż o jego wzrost i wagę, chodzi o budowę ciała. Przecież facet wygląda jak głaz, a jego masa mięśniowa jest większa, niż całej naszej redakcji razem wziętej. 

KIEROWCO! JUŻ WKRÓTCE CZEKA NAS WYMIANA OPON. SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

To oznacza, że aktor może mieć problemy z zaklinowaniem się w wielu obrzydliwych pojazdach, na przykład takich jak Porsche Taycan. 

the-rock-porsche

The Rock podzielił się swoją historią na Instagramie. Aktor opisuje, jak znalazł się nad przepaścią przedniego siedzenia Porsche Taycana. Samochód został zakupiony w celu nagrania sceny do nadchodzącego filmu Netflixa – „Red Notice”. Aktor tak opisuje całe zajście:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez therock (@therock)

To nie pierwszy raz, kiedy pojazd spowodował problemy podczas filmowania. Sean Connery nie pasował do Toyoty 2000GT używanej podczas kręcenia „You Only Live Twice. Doprowadziło to do serii modyfikacji, które podobno obejmowały zdjęcie górnej części dachu i wycięcia przedniej szyby.

The Rock również miewał podobne problemy w przeszłości. Nie mieścił się m. in. w Ferrari LaFerrari z serialu „Ballers”.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News