Cwaniak w Porsche prosi się o śmierć. Wjeżdża na zamknięty przejazd tuż przed pędzący pociąg

Cwaniak w Porsche prosi się o śmierć. Wjeżdża na zamknięty przejazd tuż przed pędzący pociąg

Podaj dalej

Przejazd kolejowy to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc, jakie możemy sobie wyobrazić na drodze. Nawet, jeśli rogatki są otwarte, należy zachować tam szczególną ostrożność. Ten cwaniak w Porsche 911 nic sobie jednak nie robił z zamkniętych szlabanów. Tak się spieszył, że postanowił przejechać, nie bacząc na ryzyko. 

Jest tu jakiś cwaniak?

cwaniak-w-porsche

Co chwila w mediach słyszy się o wypadkach na przejazdach kolejowych. Kierowcy są uświadamiani co chwila, że w tych miejscach należy zachować szczególną ostrożność. Do tego cwaniaka w Porsche 911 te wiadomości chyba jednak nie dotarły. 

Wiedząc co się święci, stojący z przodu samochód zaczął nagrywać całą sytuację. Kierowca Porsche wyprzedził całą kolejkę aut czekających na przejazd i po prostu wparował przed nadjeżdżający pociąg. 

Ja jestem cwaniak i wskakuje pod pociąg, ale już!

Rozumiemy, że czasami trzeba czekać naprawdę długo. Rozumiemy, że gość mógł faktycznie się spieszyć. Ale nic nie usprawiedliwia takiego zachowania. Jest czerwone, szlaban opuszczony, więc grzecznie czekamy, niezależnie od tego jakim samochodem się poruszamy. 

Na szczęście w tym przypadku kierowca uniknął tragedii. Nie życzymy nikomu źle, ale jeśli dalej będzie jeździł w ten sposób, w końcu powinie mu się noga. A wtedy będzie już za późno na naukę. Zamiast denerwować się na czekanie w korku, pogłośnijmy radio, pośpiewajmy… Trochę radości ludzie! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News