Cupra prezentuje efektowne wnętrze elektrycznego konceptu

Cupra prezentuje efektowne wnętrze elektrycznego konceptu

CUPRA-Concept-Interior-Teaser_HQ

Podaj dalej

Pierwsza całkowicie elektryczna CUPRA Concept będzie łączyć w sobie najnowsze technologie oraz nowoczesny design. To właśnie te cechy podkreślą osobowość samochodu. Wnętrze auta zapewni komfort kierowcy i pasażerom, a także stworzy unikalne warunki jazdy.

Starannie wyrzeźbiona lina nadwozia samochodu koncepcyjnego została odzwierciedlona również w jego wnętrzu. Połączenie odpowiednich materiałów oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych pozwoliło na stworzenie przestronnej i komfortowej przestrzeni. Projektując ten samochód koncepcyjny, wykorzystano kontrastujące ze sobą kolory oraz włókno węglowe. Dynamiczne podejście do technologii i designu projektantów pozwoliło na stworzenie lekkiej kabiny o wysokiej klasie.

Wnętrze CUPRA Concept określono mianem „wnętrza równowagi”. Projektantom zależało na tym, by stworzyć balans między potrzebami kierowcy i pasażerów, a wydajnością i praktycznością. Wprowadzanie innowacyjnych konceptów do nowych modeli to element strategii rozwoju CUPRY.

Prezentacja CUPRY Concept jest efektem działań, które marka podejmuje w celu dostosowania oferty do oczekiwań globalnego rynku. Producent samochodów przedstawia ekskluzywne produkty, które mają łączyć w sobie wydajność i osiągi.

CUPRA Concept zadebiutuje we wrześniu na światowych targach IAA we Frankfurcie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News